banner461

AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Aksoy; "Kapı kapı dolaşacağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Derinkuyu İlçe Başkanı Bülent Aksoy ve ve yönetim kurulu üyeleri teşkilat çalışmaları kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

banner15
AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Aksoy;  "Kapı kapı dolaşacağız”
22 Kasım 2017 Çarşamba 19:51

banner517
banner134
AK Parti Derinkuyu ilçe başkanı Bülent Aksoy, Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Demir, Mustafa Uçar, il genel meclis üyeleri Hanifi Bostan ve Serdal Pala ile ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti 
Derinkuyu ilçe başkanı Bülent Aksoy ve beraberindeki heyet ziyaretler kapsamında, İlçe jandarma komutanlığı ,ilçe emniyet amirliği, halk eğitim müdürlüğü ,hastane başhekimi ve Müdürünü ziyarette bulundu.

Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Bülent Aksoy “2019 Yılında Büyük Sınav Bizi Bekliyor” dedi. Aksoy yaptığı açıklamasında 2019 yılında yapılacak olan Başkanlık, Genel ve Yerel seçimlere vurgu yaparak, “2019 Yılında büyük sınav bizi bekliyor. İnşallah Türkiye genelinde bir siyasi reformu milletimizle birlikte gerçekleştireceğiz. 2019 yılı seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın deyimiyle bizi bekleyen pırlanta gibi bir 5 Yıl olacak Allah’ın izniyle. Ben teşkilatıma güveniyorum. Yarın bir seçim var dense hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

"Kapı kapı dolaşacağız”
Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Bülent Aksoy
, “Ülkemiz için, milletimiz için vatanımız devletimiz byrağımız ezanımız için Hiç kaybedecek zamanımız yok. Bu yüzden şimdiden kapı kapı dolaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde mahalle ve köylerimize de ziyarette bulunacağız. Bu ziyaretler sırasında yapılan çalışmaları anlatacağız ve 2019 seçimlerinin önemine değineceğiz. Bu program 15 günlük bir çalışma ama bizim çalışmalarımız, kapı kapı ziyaretlerimiz her daim devam edecektir” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.