banner461

AK Parti heyetinden Nevşehir'de kamu kurumlarına ziyaret

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı Nevşehir'deki kamu kurum ve kuruluşları ziyaret ettiler.

banner15
AK Parti heyetinden Nevşehir'de kamu kurumlarına ziyaret
02 Kasım 2021 Salı 15:10

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı ve AK Parti Sosyal Politikalar Başkanı Fatih Ceran Nevşehir'deki kamu kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çeşitli istişarelerde bulundu.

AK Parti heyeti, ilk olarak görevine bir süre önce başlayan Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi Komutanı J. Albay İlyas Uysal'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "JAKEM Komutanımız Jandarma Albay İlyas Uysal’a AK Parti Nevşehir ailesi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, yeni görevlerinde başarılar diledik." dedi.

AK Parti heyeti daha sonra Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğüne giderek burada ki idarecilerle bir araya geldiler.

Milletvekili Açıkgöz; "Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğümüzde idarecilerimizi AK PARTİ Nevşehir ailesi olarak ziyaret edip; şahıslarında fedakar ve emektar tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi ilettik." dedi.  

Kemikkıran: "Nevşehir'imizin hizmetkârıyız."

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran'da yaptığı açıklamasında; "AK Parti teşkilatlarımız olarak Milletimizin hizmetkarları olarak çalışma azmimizi ve heyecanımızı asla kaybetmediklerini vurgulayarak “ Zira sorumluluğumuz büyük . Bu nedenle vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmalıyız. İnşallah Bürokratlarımızla, Milletvekillerimizle Belediye Başkanlarımızla ,İl Genel Meclis Üyelerimizle el ele vererek Nevşehir’imizi hedeflerine ulaştıracağız. Bunu da tüm teşkilatlarımız olarak uyumlu, ortak akılla sağlayacağız. AK Parti olarak tevazu, samimiyet ve gayretin merkezinde olduğu bir siyaset anlayışını temsil etme şuuruyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah bundan sonra da bu şuurla çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.