banner461

AK Parti İl Başkanı Kemikkıran'dan Şehit Ailelerine Ziyaret

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti.

banner15
AK Parti İl Başkanı Kemikkıran'dan Şehit Ailelerine Ziyaret
18 Mart 2021 Perşembe 21:16

banner517
banner134

Gün boyunca çeşitli programlarla tamamlanan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106’ıncı Yıldönümü etkinliklerinin ardından AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Ziyaretlere İl Başkanı Kemikkıran ile beraber olarak AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri de tam kadro katıldı. Ziyaretlerinde şehit aileleri ile sohbet eden Başkan Kemikkıran  ve beraberindekiler, şehit yakınlarına çiçek, fincan takımı, ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un Safahat Kitabını hediye etti. 

İl Başkanı Ali Kemikkıran yaptığı açıklamasında; "Bugün yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yılı dolayısıyla, şehit ailelerimizi evlerinde ziyaret ettik. Bizlere, bu toprakları vatan olarak emanet eden tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla yad ediyoruz. Ruhları şad olsun..." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.