banner461

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran Vatandaşları Dinledi

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran parti il binasında vatandaşları dinledi.

banner15
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran Vatandaşları Dinledi
29 Aralık 2021 Çarşamba 19:03

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran parti il binasında vatandaşları dinledi.

AK Parti Nevşehir il binasında düzenediği halk gününe yoğun ilgi olurken İl Başkanı Ali Kemikkıran, vatandaşların öneri, talep ve şikayetlerini dinleyerek yardımcı olmaya çalıştı.

Nevşehir AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran; "İl Başkanlığımızda "Önce Millet Önce Memleket" diyerek hemşerilerimizin talep ve isteklerini dinleyip sorunlarının çözümü noktasında yardımcı oluyoruz. Şunu rahatlıkla ifade edebilirim ki milletimizle dertleşmek bizi daha çok mutlu ediyor. Çünkü biz buraya övgü değil, varsa şikayet ve talepler onları dinleyerek çözüm üretmeye geliyoruz. Bir tek vatandaşımız bile sorununa çözüm bulamazsa biz vicdanen rahat olamayız. ‬‪Bundan sonraki süreçte her zaman olduğu gibi buluşmalarımıza devam edeceğiz ..." ifadelerini kullandı.

Nevşehir'i ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişmiş kentler seviyesine çıkarmak için gece-gündüz çalıştıklarını kaydeden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, "Vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini, şikayetlerini, isteklerini dilek ve önerilerini ilk ağızdan öğrenmek için böyle bir gün tertipledik. Bu tür toplantılarla bir eksik varsa bunu bizzat yerinde görüp tespit etme şansını yakalamış olacağız. Ayrıca vatandaşlarımızın şehrimizde yapılan çalışmalar hakkında görüşlerini de öğrenmiş oluyoruz. Onların da sorunlarını da çözebilirsek daha çok mutlu oluyoruz. Nevşehir'imizdeki sorunlarını çözebilmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz ve çalışacağız" diye konuştu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ile bire bir görüşüp isteklerini, dertlerini ve beklentileri ilk ağızdan ileten vatandaşlar, uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.