banner461

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran, vatandaşları dinledi

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, İl Binasında vatandaşlarla buluştu, talep ve önerileri dinledi.

banner15
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran, vatandaşları dinledi
20 Mayıs 2022 Cuma 13:29

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, parti binasına gelen vatandaşların istek ve taleplerini dinledi, sorunları not aldı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, halk gününde vatandaşları tek tek dinledi. Halk gününe yoğun ilgi olurken Kemikkıran, vatandaşların öneri, talep ve şikayetlerini dinleyerek yardımcı olmaya çalıştı.

Kemikkıran, “İl Başkanlığımızda Halk günü uygulamasında vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinledik” dedi.

Nevşehir’i ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda daha gelişmiş kentler seviyesine çıkarmak için gece-gündüz çalıştıklarını kaydeden İl Başkanı Kemikkıran, “Gönül Seferberliği kapsamında vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini, şikâyetlerini, isteklerini dilek ve önerilerini ilk ağızdan öğrenmek için böyle bir gün tertipledik. Bu tür toplantılarla bir eksik varsa bunu bizzat yerinde görüp tespit etme şansını yakalamış olacağız. Ayrıca vatandaşlarımızın şehrimizde yapılan çalışmalar hakkında görüşlerini de öğrenmiş oluyoruz. Onların da sorunlarını da çözebilirsek daha çok mutlu oluyoruz. Nevşehir’imizin sorunlarını çözebilmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz ve çalışacağız” diye konuştu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ile bire bir görüşüp isteklerini, dertlerini ve beklentileri ilk ağızdan ileten vatandaşlar, uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.