banner461

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran’dan Ramazan Bayramı mesajı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

banner15
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kemikkıran’dan Ramazan Bayramı mesajı
02 Mayıs 2022 Pazartesi 01:16

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında; "Mübarek Ramazan Bayramının tüm İslam Alemine ve Nevşehirli hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini temenni ederim.Hep birlikte nice güzel bayramlara..." dedi.

Başkan Kemikkıran, mesajında birlik beraberlik vurgusunda bulunarak, bir ay boyunca büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı ve yardımlaşmayı hep birlikte yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Kemikkıran mesajında şu ifadelere yer verdi: “Şehrimizde, mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu, aşımızı bölüştük. Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazanı Şerif'in sonuna gelerek hamdolsun, millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır. Özünde var olan değerlerle, herkese insani sorumluluklarını hatırlatan bir yönü olan bayram günlerinin, gönül ve ruh birliği içinde maneviyatına uygun şekilde değerlendirilmesini yürekten diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ailelerimizin, büyüklerimizin, küçüklerimizin, kardeşlerimizin, Nevşehirli hemşehrilerimizin, tüm islam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım." ifadelerinde bulundu.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.