banner461

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Kongre Tarihi Belli Oldu

AK Parti Nevşehir il kadın kolları başkanı Ayşe Bilgiç, kadın kolları 6. olağan kongresi için son hazırlıkların tamamlandığını belirterek kongre tarihi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

banner15
AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Kongre Tarihi Belli Oldu
11 Ocak 2021 Pazartesi 18:36

banner143
banner134

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, "AK Parti Nevşehir kadın kolları olarak 2023 hedeflerimiz doğrultusunda kadrolarımızı yenileyerek ve güçlendirerek yolumuza devam ediyoruz. Bu anlamda ilçelerimizde kadın kolları kongrelerimizi gerçekleştirdik. Şimdi de il kadın kolu kongremiz için son hazırlıklarımızı tamamladık. 12 Ocak Salı günü saat 14'te AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları 6. olağan kongremizi icra edeceğiz. Tüm Nevşehirli hanım kardeşlerimizi ve hemşerilerimizi kongremize davet ediyoruz" dedi.

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Kongremize tüm hemşerilerimizi bekleriz..

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç; "Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanımız Sn.Lütfiye Selva Çam'ın Video Konferans Yöntemi İle Ve Ankara Milletvekili Dijital Mecralar Komisyon Sözcüsü Zeynep Yıldız, Genel Merkez Kadın Kolları Myk Üyesi İnsan Hakları Başkanı Av. Nihan Turna Sakaltaş , Genel Merkez Kadın Kolları Mkyk Üyesi Ebru Habip 'İn Yüz Yüze Katılımları İle Gerçekleştireceğimiz Nevşehir İl Kadın Kolları Kongremize Tüm Basın Mensuplarımız Davetlidir." dedi.


Maske Mesafe Hijyen kurallarına uyalım.. 

Tarih: 12 Ocak 2021 Salı
Saat: 14:00
Yer: Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür Merkezi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.