banner461

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatında Görev Dağılımı Yapılacak

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımı ile düzenlenen 5. Olağan Nevşehir il kongresinin ardından AK Partide görev dağılımı yapılacak.

banner15
AK Parti Nevşehir İl Teşkilatında Görev Dağılımı Yapılacak
23 Aralık 2014 Salı 18:59

banner517
banner134

 AK Kadro Görev Dağılımını Yapacak

NEVŞEHİR(MHA) Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımı ile düzenlenen 5. Olağan il kongresinin ardından AK Partide görev dağılımı yapılacak.

Daha önce genel merkez ataması ile il başkanlığı görevine gelen Av. M. Ali Tanrıver’in bu kez seçilerek bu göreve getirilmesinin ardından bu hafta içerisinde yeni AK Kadro’nun kendi içerisinde görev dağılımını yapması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde mazbatasını da alan AK Kadroda il başkanı M. Ali Tanrıver’in yanı sıra;

Tevfik Ekici, Murat Özkaya, Serhat Sonugelen, Edip Avşar, Gökmen Yamangil, Sami Demirses, Fatih Güneş, Ali Kemikkıran, Kemal Baltacıoğlu, İbrahim İlalan, Ziya Çeri, Yasin Altuncuoğlu, Mustafa Kurugöllü, Aydın Başol, Yasin Ellialtı, Erhan Kartal, Yusuf Satılmış, İbrahim Köylü, Salih Köybaşı, Ersin Doğan, Rıfat Gül, Ahmet Özmen, Ali Savun,  Metin Sertbakan, Cahit Uçar, İsa Gündüz, Nurdem Bilgen, Derya Aldatmaz, Figen Şimşek,  Sadakat Uludağ, Yağmur Kılıç Topal, Serpil İşgören, Nurcan Şenyüz, Osman Polatçelik, Nihal Kutlar, Turgay Özaltın, Taner Güven, Ramazan Gönül ve Seyit Taşpınar isimleri yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.