banner461

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider''den Kadir Gecesi Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Ramazanın 26'ıncı gecesini 27'inci güne bağlayan gecede idrak edilecek 'Kadir Gecesi' sebebiyle bir mesaj yayınladı. Gizligider mesajında, şu ifadelere yer verdi:

banner15
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider''den Kadir Gecesi Mesajı
02 Ağustos 2013 Cuma 17:25

banner517
banner134

 "Hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve mutluluğun doruğa ulaştığı Ramazan ayını uğurlamaya hazırlandığımız bu günlerde, bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi'ne kavuşuyor olmanın sevinci ve heyecanını yaşıyoruz. Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Rahmet ve mağfiretin sağanak halinde yağdığı Kadir Gecesi, faziletine inanarak idrak ettiğimiz takdirde kurtuluşumuza vesilece olacaktır. Kadir Gecesi dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün hayatımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı özel günlerdir. İslam dininde ve Türk toplumunda ayrı bir önemi ve anlamı olan bu güzel kandil günleri, kardeşlik ve dostluk duygularımızı daha da derinleştirmek, milletçe sahip olduğumuz sevgi, saygı ve dayanışma gibi asil duyguları, içinde yaşamakta olduğumuz ülkenin ve toplumun tüm fertlerine karşı da ortaya koyabilmemiz için güzel bir fırsattır.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam Alemi'nin, Kadir Gecesi'ni kutluyor, bu gecenin milletimize,Nevşehirimize ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, dostluk, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.