banner461

AK Parti Nevşehir Şehir buluşması programında müzisyenlerle buluştu

AK Parti Nevşehir teşkilatı bu hafta Şehir buluşması programı kapsamında müzisyen, ses ve sahne sanatçıları ile bir araya geldiler.

banner15
AK Parti Nevşehir Şehir buluşması programında müzisyenlerle buluştu
17 Eylül 2022 Cumartesi 15:10

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığından yapılan açıklamada; "Bu hafta Şehir buluşması programı kapsamında; İl Başkanımız Sayın Ali Kemikkıran , Milletvekillerimiz , İl Başkan yardımcımız, Çevre Şehir ve Kültür başkanımız Ahmet Kutlugün ile beraber Yönetim kurulu üyelerimiz, Ak Parti Nevşehir Kadın Kolları , Ak Parti Nevşehir Gençlik , Merkez ilçe ve Ürgüp ilçe başkanı Oğuz Kahraman ve yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber, Şehrimizde Müzisyen, ses ve sahne sanatçıları ile bir araya gelerek, talep ve görüşlerini dinledik. AK Parti döneminde Sanata, sanatçıya ve müzisyenlere verilen destek ve değerleri dile getiren müzisyenlerimizden memnuniyet duyduk. İl Başkanımız ve Milletvekillerimiz tarafından her türlü destekleri partimiz tarafından vereceklerini kendilerine ifade ettiler.

Açıkgöz: “Gönülden gönüle bir yol vardır…”

Uçhisar/ Cafe Seyr-i Sefa ve Nevşehir Pforzheim Parkında yerel müzisyenlerle bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; " Kapadokya’nın eşsiz güzellikleri arasında yöresel sanatçılarımızın ve gençlerimizin güzel icrasını dinledik; yüreklerine sağlık…" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.