banner461

AK Parti Nevşehir Teşkilatı Erdoğan’la Bayramlaştı

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 81 İl Teşkilatı ile videokonferans yöntemiyle bayramlaştı.

banner15
AK Parti Nevşehir Teşkilatı Erdoğan’la Bayramlaştı
21 Temmuz 2021 Çarşamba 23:32

banner517
banner134

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 81 il başkanıyla videokonferans yöntemiyle gerçekleşen bayramlaşma programına AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Teşkilat Başkanı Serhat Sonugelen, Sosyal Politikalar Başkanı Fatih Ceran, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, İl Gençlik Kolları Haluk Köybaşı ve İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç katıldı.

Alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeme ilişkin değerlendirmeler yaptığı ve "dostlarımızı artırıp düşmanlarımızı azaltacağız. Milletin gönlünü kazanamamışsak yaptıklarımızın ne önemi var?" dediği bayramlaşma programında ülkemizde ve bölgemizde meydana gelen son gelişmeler değerlendirildi.

Ardından da, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in katılımı ile İl teşkilatı İle bayramlaştı.

“Birlik, beraberlik ve dayanışma duygusu en üst düzeyde"

Bayramlaşma toplantısını değerlendiren İl Başkanı Ali Kemikkıran; “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu en üst düzeyde yaşadığımız Kurban Bayramı’nın ikinci gününde teşkilatımız, ailemiz ile bir araya geldik. Hep birlikte bayrama erişmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Bu yıl Geleneksel Bayramlaşma Programı’mızı yüz yüze yapma arzusu içerisindeydik. Fakat son günlerde artan vaka sayılarını göz önünde bulundurarak bu bayramda geleneksel bayramlaşma programımızı video konferans sistemi üzerinden gerçekleştirelim istedik.

Tedbirli olmak bu geçiş sürecinde çok önemli ve her birimize bu konuda fert fert sorumluluk ve görevler düşüyor. AK Parti teşkilatları olarak şehrimizin her köşesinde kısaca ‘TMM’ diyerek ifade ettiğimiz temizlik, maske ve mesafe kurallarına uygun bir şekilde bayramlaşma programlarımızı icra ediyoruz.

Her ne kadar teşkilatlarımızla bir araya gelemesekte, yan yana olamasakta gönüllerimiz daima bir. İnşallah önümüzdeki bayramlarda bu salgın musibetinden kurtulacak, geleneksel bir şekilde bayramlaşma programlarımızı da gerçekleştireceğiz inşallah. Tüm teşkilatımızın, vatandaşlarımızın ve Nevşehirli hemşerilerimizin Kurban Bayramını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum ” dedi.

Karşılıklı bayramlaşma ve tebriklerin iletildiği toplantı duygu paylaşımları ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.