banner461

Ak Partili Kadınlar İftar Yemeğinde Buluştu

Nevşehir AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı Ürgüp İlçesi’ne bağlı Ortahisar Beldesindeki Belediye İftar Sofrasının misafiri oldu.

banner15
Ak Partili Kadınlar İftar Yemeğinde Buluştu
29 Temmuz 2013 Pazartesi 14:23

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı Ürgüp İlçesi’ne bağlı Ortahisar Beldesindeki Belediye İftar Sofrasının misafiri oldu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci ve beraberindeki kadın kolları yönetimi, Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi’nin eşi Kadın Kolları Başkanı Hülya Özendi’nin davetlisi olarak, beldede ki iftar sofrasında halkla birlikte iftar açtı.

Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, yaptığı konuşmada, “Bu mübarek ay bütün hayır ve bereketi üzerinde toplayan bir aydır. Bu ay içerisinde, belki de bir ömür boyu sürecek birlik ve beraberliklerin temelini oluşturacaktır. Dünyada dostluğa, barışa ve huzura ihtiyacımız olan şu günlerde, Ramazan Ayı’nın bu kardeşlik ortamının tesisine vesile olması en büyük dileğimizdir” dedi.

İftarın Hülya Özendi, AK Partili kadınlara başta tarihi Ortahisar Kalesi olmak üzere beldenin tarihi ve turistik mekanlarını gezdirdi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.