banner461

Arı, 'Nevşehir'de En Büyük Projemiz Aidiyet Duygusu Oluşturmak'

31 Mart Yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle dokunmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyor.  

banner15
Arı, 'Nevşehir'de En Büyük Projemiz Aidiyet Duygusu Oluşturmak'
09 Şubat 2019 Cumartesi 16:03

banner517
banner134

31 Mart Yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle dokunmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyor.  

Rasim Arı, "fırının başına geçti, kürek salladı ve hayalini anlattı..."

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, seçim çalışması kapsamında sabah ilk olarak, Niğde yolunda direksiyon sınavına giren sürücü adaylarını ziyaret ederek güne başladı ve adaylara başarı dileğinde bulundu. Sonrada Göre kasabasında bir ekmek fırının başına geçti, fırında kürek salladı.

Başkan adayı Arı burada yaptığı açıklamada "31 Mart sabahı kalktığımızda Nevşehir kendisi için hizmetkarını seçmiş olacak. Nevşehir bizim sevdamız. Bu duyguyu ancak aidiyet duygusu yaşayanlar ve bu şehre karşılıksız sevdalananlar anlıyabilir. Nevşehir'imize hizmet etmeye borcumuz var. Ve bu borcumuzu ödemeye geliyoruz. Ziyaret ve buluşmalarımızda da görüyoruz ki, Nevşehir halkımızda buna layık susamış bir şekilde bekliyor. En önemli şey belli inanç değerlerini üzerinde taşıyan bir çizgimiz var." dedi.

Gurbette, İş için, eğitim için yada aş için yada vatan borcu için Askere gittiğinizde, Üniversite eğitimi sebebiyle bir şehirdesiniz yada memuriyet hayatı sebebiyle askerisiniz, polissiniz, bir bürokrat yada işçisiniz her ne olursanız olun bizim hayalimizde şu yatıyor; O 50 plakayı gördüğünüz de kalbiniz yerinden çıkacak gibi atmalı... Hastası olduğunda ilacınız, cenazesi olduğunda salından tutacak bir hemşehriniz olmalı yanınızda...  Nörüyon hemşehrim dediğinde biri nörüyüm gadasını aldığım diyebilecek bir Nevşehirlilik aidiyetini oluşturmak... Bu inanın çok önemli ama hiçte zor değil. İşte şehir dayanışmasını gerek Nevşehir içinde gerekse dışında oluşturmak istiyoruz. Ve sizlere şunun sözünü veriyorum ki; "Bu Şehirde Aidiyet Duygusu Oluşturmak En Büyük Projemiz" olacak bizim.

Arı; "Bizim sıkıntımızı biz bilir, biz anlarız. Bize de, bizi anlayacak, bizim istek arzumuzu sıkıntımızı daha sizler söylemeden ve söyletmeden yapacak bir anlamda "leb demeden Nevşehir" diyecek bir dokunuş lazım...Biz bunun için varız biz bunu başaracağımız için buradayız ve bu sebeple göreve talibiz. Ve yine şunun sözünü veriyorum; Zor gününüzede, sevincinizede ortak olacağım, her şartta ve her daim yanınızda olacağım" dedi..
 

Arı: 'Nevşehir'in Şehri Emini olmak istiyorum...'

AK Parti Başkan Adayı Arı, doğduğumuz bu cennet topraklara ve üzerindeki yüce insalarımıza bir borcum var. Yıllar önce beni yetiştiren bu şehre "Vefa borcunu ödemek ve Şehri Emin olmak" için adayım diyerek bir hayalim var Nevşehir diyerek çıktığımız bu kutsal yolculukta sizlerle birlikte yürümek için varız.

Mazlumların umudu Liderimiz, Genel Başkanım, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizi sizlere emanet etti. İnşallah 31 Mart Yerel seçim çalışmalarının ardından siz değerli hemşehrilerimizin dua ve destekleriyle birlikte o kutsal göreve geldiğimizde de, bu şehrin el emini olarak bizler sizlerin aşına, ekmeğine, toprağına taşına sahip çıkacağız" dedi.

31 Mart yerel seçimlerine sadece 50 gün kaldı! 
AK Parti Belediye Başkan adayı Rasim Arı sosyal medya hesabından yaptığı payşaımda da; "Sevdamız olan Nevşehir'i hak ettiği marka şehir haline dönüştürebilmek ve bu memleketin güzel insanlarının yüzünde bir tebessüm bırakabilmek için #BirHayalimizVar dedik ve şimdi hayallerimizi gerçeğe dönüştürme zamanı... 

Ehliyet almak için direksiyon sınavına giren sürücü adaylarımıza başarılar dileyerek güne başladık. Ardından Toki'mize söz verdiğimiz kamelyaların yerlestirilmesinde bulunarak Yukarı Mahalledeki hemşehrilerimizle kucaklaştık. Ziyaretlerimizle vatandaşlarımızla buluşmalarımızla Reise selam Yola Devam işallah" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.