banner461

Başbakan Davutoğlu Nevşehirlilere Müjde Verdi...

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, AK Parti Nevşehir 5. Olağan Kongresi'ne katıldı.

banner15
Başbakan Davutoğlu Nevşehirlilere Müjde Verdi...
13 Aralık 2014 Cumartesi 12:11

banner517
banner134

 Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, AK Parti Nevşehir 5. Olağan Kongresi'ne katıldı.   Nevşehir Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen AK Parti 5. İl kongresinde salonu dolduran binlerce Nevşehirli Başbakan Davutoğlu nu büyük sevgi gösterisinde bulundu.

Başbakan Davutoğlu Nevşehir'de partisinin il kongresinde torpil iddiasında bulunan Kılıçdaroğlu'na cevap verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Nevşehir İl Kongresi'nde Kemal Kılıçdaoğlu'na SGK döneminde yaptığı sınavsız işe alımları belgeleri ile hatırlattı.

İşte konuşmasından satır başları;

Gezi olaylarında ve yapılan kumpaslarda alnımızın akıyla çıktık.

Ana muhalefet liderleri Ankara'nın dışına çıkamıyorlar.

Tarihle problemleri var çünkü kendi kimlikleri ile problemleri var.

Bakın gençlerimiz bizi Osmanlıca pankartla karşıladılar. Mutlu olduk.

Yüreğiniz yetiyorsa çıkın 27 Mayıs darbedir deyin cuntadır deyin. Diyemezler çünkü 27 Mayıs sabahı CHP'liler neredeyse bayram etmişlerdir. Siz 27 Mayıs Demokrasiye vurulmuş bir hançerdir demediğiniz müddetçe biz de size darbeci demeye devam edeceğiz. 

28 post moder darbede CHP'den tek bir ses duydunuz mu? İkna odalarında CHP Milletvekili Nur Serter de vardır. 28 Şubat zulmünü yapanları partinizde barındırdığınız müddetçe biz de size darbeci demeye devam edeceğiz.

27 e-muhtırasında Cumhurbaşkanımız Erdoğan dik durduğunda CHP Genel Başkan Yardımcısı, Genelkurmay'ın tespitleri bizim tespitlerden farksızdır açıklamasını yapmıştı. Hiç umutlanmayın Kılıçdaroğlu kimi yanınıza alırsan alın bu millet sizi iktidar yapmayacaktır. 

CHP'li milletvekilleri Gezi, 17-25 Aralık olaylarına açık destek verdi. İhtilali kurtuluş yolu olarak düşünen bir milletvekilinin darbeci olmadığının imkanı var mıdır? 

Ayrıca biz Sayın Mursi'ye seçilmiş cumhurbaşkanı olduğu için destek verdik. 

Kendi partisindeki Süheyl Batum için soru soran muhabire ben de senin kadar biliyorum diye cevap verdi. Sayın Cumhurbaşkanımız kendisi için genel müdür diyor benim notum kıttır bunu da söyleyemeyeceğim. 

Kılıçdaroğlu'na belge ile yanıt

Kemal Kılıçdaroğlu'nun sınavsız hiç bir atama yapmadığını söylemesine belge ile sınavsız atama yapılacak duyuru ve sonuç belgesini okudu. 3209 kişi sınavsız olarak SGK'ya alınıyor. 

Bizi iktidarımızı özellikle bu konuda itham edemez. Kılıçtaroğlu'nun SGK genel müdürlüğü döneminde CHP il başkanlarına davete usulü ile ihale yapıldığını ve yıllarca bitmediğinin belgeleri var elimizde.

Kılıçdaroğlu Meclis'te diyor ki bana 4 sene verin yeter diyor biliyor tabi AK Parti hazineyi ve devletin bütün kasaları doldurdu, 4 senenin sonunda kasaları boşaltıp devleti borç batağına sokup şapkasını alıp gidecek.

İşte Nevşehir'e o müjde:

Öncelikle yineledi Ben Nevşehir'in dördüncü Milletvekiliyim.Nevşehir'e bu Başbakan olduktan sonra ikinci gelişim.Konya ya ise bir kez gittim.Sizleri bende çok seviyorum...

Hızlı tren uygulama projesi 2015'te tamamlanacak. Antalya, Konya, Nevşehir, Kayseri birbiri ile hızlı trenle bağlanacak. Antalya'ya gelen her turist Nevşehir'e gelip bu güzellikleri görebilecek. 

Kalaba-Seyfe sulaması ihalesi Aralık ayında yapılacak.Nevşehir de yollar sıcak asvalt yapılacak.

Nevşehir Gerek havayolu gerek sağlıklı otobanlı karayolu gerekse hızlı Trenle Demir yoluyla döşenecek. Ulaşım Nevşehir e yakışır nitelikte olacak.Nevşehir bizim için bereketin sembolüdür.  KOP Projesine Nevşehir'i de dahil ederek Konya yla ayrılmaz bir bütün olacak işallah.Yine Hızlı Tren için uygulama prıjesi 2015 yılında tamamlanacak. Nevşehir'den 3-0 istiyoruz sizden söz istiyorum. Bizim için 2015 Haziran Genel seçimleri büyük bir imtihan gönüdür.

Hazırmıyız 2015 Hazianında yine silme rekor kırmaya bu yolda ter dökmeye gönül vermeye emke vermeye hazırmıyız.Allah yar ve yardımcınız olsun.

Kılıçdaroğlu'na belge ile yanıt

Kemal Kılıçdaroğlu'nun sınavsız hiç bir atama yapmadığını söylemesine belge ile sınavsız atama yapılacak duyuru ve sonuç belgesini okudu. 3209 kişi sınavsız olarak SGK'ya alınıyor. 

Kaynak : Haber7


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kerim uslu - 7 yıl önce
akıllı olun herşeye inanmayın
Avatar
AdaM - 7 yıl önce
adam gibi adamdır Davutoğlu Allah'ın izni ile mevcut vekillerle yola devam edilmezse 3-0 garanti. Ancak mevcut vekillerle devam edilirse burası sıkıntıya girer
Avatar
ali - 7 yıl önce
klasik siyasetçi sözleri,her yerde benzer sözleri söylüyor,daha başbakanın kendi koltuğu sağlam değil vadetip duruyor,bekle ve gör
Avatar
AHMET BASİRET - 7 yıl önce
şu ana kadar 3-0 ve belediyenin farkı ne oldu? herkes biraz şehrini düşünsün. zenginleri zaten düşünenler var.ayran kabartısına karnım tok
Avatar
Nevşehir sevdalısı - 7 yıl önce
herkes bir tarafı tutarcasına mesaj yazıyor.60 yaşında bir nevşehirli olarak nevşehirin bir köyden farkının olmadığı aşikar.caddelerinden iki araç yan yana geçemiyor,kale civarı savaştan çıkmış durumda.hangi siyasetçi hangi vekil kahve köşelerinde işsiz gençlere iş sahalarımı açıldı,kaç fabrika yapıldı nevşehirimize.söylermisiniz allah aşkına nevşehire kim ne yatırımlar yaptı? gelene şak şak,gidene şak şak.aklınızı başınıza alın eğer nevşehirimizi seviyorsanız.
Avatar
değişmeli - 7 yıl önce
akp nin 2015 seçimlerinde hüsrana uğramaması için mevcut vekillerde değişiklik yapması uygun olur. nevşehire birşeyler kazandırabilecek, donanımlı, kaprissiz, tecrübeli siyasi kimlikler artık vizyonda yerini almalı
Avatar
akp li - 7 yıl önce
Devlet için Türkiye için hainler in sonu için israilin sevmediği adamı sevmek boynumuzun borcudur Davut oğlunu vatan için deyil çıkarı için seven ş.... dir
Avatar
NEVKÖY - 7 yıl önce @Nevşehir sevdalısı
abi allah razi olsun di̇limdeki̇leri̇n hepsi̇ni̇ söylemi̇şsi̇n memleket çok güzel di̇yenler kafalarini i̇l sinirindan dişari çikarmişlami?bu mi̇llete müstehak başkan demi̇şti̇ ya marka köy yapacam di̇ye yapti