banner461

Başkan Çavdar 5. dönem için yola çıktı: 'Haydi bi daha...'

Nevşehir'in kıdemli Belediye Başkanlarından Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar; 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde de AK Parti’den 5.kez tekrar aday olarak gösterildi.

banner15
Başkan Çavdar 5. dönem için yola çıktı: 'Haydi bi daha...'
22 Şubat 2019 Cuma 13:05

banner517
banner134

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük beldesinde 4 dönemdir yürüttüğü Başarılı Belediye Başkanlığı görevi süresince gerçekleştirdiği hizmetlerle beldesini bambaşka bir kimliğe büründüren Cengiz Çavdar, “Kasabamızda bütün projelerimiz bir bir gerçek oldu. Yapmış olduğumuz proje ve hizmetlerle büyük bir değişim ve gelişim gösteren Yazıhüyük beldemiz, artık ilçelerle yarışabilecek bir konuma ve seviyeye gelmiştir. Belki kasabamızı ilçe yapamadık ama İlçe gibi yaptık" dedi.

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz ÇAVDAR, ilk kez 1999 yılında yapılan yerel seçimlerde Yazıhüyük Belediye Başkanlığı’na seçilmişti. Gerçekleştirdiği başarılı hizmet ve çalışmalarla Yazıhüyük halkının büyük teveccüh ve takdirini kazanarak 2004, 2009 ve 2014 yıllarında yapılan yerel seçimlerini de üst üste kazanarak görevine devam eden Cengiz Çavdar, 4 dönemde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın dediği gibi Gönül Belediyeciliği yaparak halkımızın gönlünü almasını ve gönüllere girmesini bildik. Düğün ve Cenazelerimizde hep vatandaşımızın yanında olduk. Sadece seçimlerde Gönüllü olmadık. Her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Yazıhüyük’e sayısız hizmet ve eser kazandırdık dedi.

Ortaya koyduğu başarılı projelerle Yazıhüyük’ün yaşadığı büyük değişim ve gelişimin en büyük mimarı olan Başkan Cengiz Çavdar, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde de AK Parti’den 5.kez tekrar aday olarak gösterildi.

Gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarla Yazıhüyük’ü belde kimliğinden sıyırıp ilçelerle yarışan modern bir şehir kimliğine kavuşturan Çavdar, yaptığı açıklamanın devamında “Biz kasabamızı seviyoruz. İnsanlarımızı seviyoruz. Değerli insanlarımızın da bizleri sevdiğini biliyorum.. Sadece görevimizi Allah için severek yapıyoruz. İşte geldik işte gidiyoruz. Önemli olan gönüllerde hoş bir seda bırakmak. Bunun gayretiyle kasabamıza ve kasaba halkımıza yakışır kalıcı eserler kazandırmaya devam edeceğiz.”

Bu vesileyle Hizmetlerimizde Büyük katkısı olan AK Parti Hükümetimize, Nevşehir Milletvekillerimize, Valimize, Kaymakamımıza, Özel İdare yetkililerine, DSİ Yetkililerine, Tedaş ve Medaş Yetkililerine Belediye Meclis Üyesi ekip arkadaşlarıma, belediye personellerime, emeği, katkısı ve alın teri olan herekese TEŞEKKÜR ederim açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.