banner461

Başkan Çavdar’dan Nevşehir Milletvekillerine TEŞEKKÜR

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Kasabalarında yapılmakta olan Yeni içme suyu projesine destekleri için Nevşehir Milletvekillerine ayrı ayrı teşekkür etti.

banner15
Başkan Çavdar’dan Nevşehir Milletvekillerine TEŞEKKÜR
10 Ocak 2013 Perşembe 16:47

banner134

 Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Kasabalarında yapılmakta olan Yeni içme suyu projesine destekleri için Nevşehir Milletvekillerine ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Başkan Çavdar Açıklamasında ;Nevşehir Milletvekillerimiz, Yazıhüyük Kasabamıza Belediyemiz tarafından yapılmakta  olan Yeni içme suyu projemize destek  amaçlı depo yapımı ve boru hattında kullanılmak üzere; TC. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Yazıhüyük Belediyemiz hesabına  ilk edapta 50 Milyar Lira yardım çıkartılmıştır.

 

Yardımın yapılmasında Emeği ve Katkısı bulunan Hükümetimize, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza, Nevşehir Milletvekillerimiz A.Erdal FERALAN'a,Ebubekir GİZLİGİDER'e,Murat GÖKTÜRK'e ve AK PARTİ Teşkilatlarına Şükranlarımızı sunarız.

 

Yazıhüyük Kasabası Belediye Başkanı Cengiz ÇAVDAR


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazıhöyük - 10 yıl önce
hani vekiller çalışmıyo gelmiyo ilğilenmiyo meclis kürsüsünden konuşmuyo ilin sorunlarını dile getirmiyo diyenler var ya işte bu işler konuşmak laf olsun diye söylemekle olmuyor allah yapılanları çabaları gören az da olsa hakkını verenden razı olsun....
Avatar
- 10 yıl önce
...
Avatar
erdemsemih - 10 yıl önce
üstad necip fazıl ın bir sözü vardır nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme der cengiz başkan
Avatar
erdem semihe - 10 yıl önce @erdemsemih
başkan kendi cebinemi istiyor o parayı kendinemi menfaat sağlıyor sırf belde için ama çalıssa satıldı çalışmasa iş yapmıyor ne yapsın bu dam ya bir kuruş yardımmı ediyon belediye ye ki bu işleri o parayla yapsın ...başkaan memlekete bir civi çakanın eli öpülür devam,
işler, iş olarak şerefli veya şerefsiz diye ayrılmazlar. yapılışlarındaki maksada (niyete) göre şerefli veya şerefsiz olurlar.(aristoteles)
Avatar
ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN - 10 yıl önce
cengiz başkan 2 ay gibi kısa bir sürede kasabasına mükemmel seviyede içme suyu deposunu kazandırmıştır.120+50= 170 milyar devlet desteğiyle borçsuz su deposunu yaptırmış çalışkan bir başkandır.o ne zaman ne yapacağını bilir.tebrikler ve başarılar dilerim .
Avatar
kimse koltuktakileri yalamasın.... - 10 yıl önce
yazıhüyük halkı mahsülünü satamaz hale gelmiştir. sn. milletvekilleri ise çiftçiye randevu bile vermeyip, telefonu yüzümüze kapatıyor. sağolsun başkanımızda çok ilgili (mi aceba)... gerçekleri görmek isteyen merkezden 39km yol katedip yazıhüyüke gelebilir.