banner461

Başkan Çekiç teşekkür etti; 'Kazanan Kaymaklı olacak'

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Kaymaklı beldesine yapılacak yatırımlar hakkında istişarelerde bulunmak için Ankara’da bir dizi ziyaretler geçekleştirdi.

banner15
Başkan Çekiç teşekkür etti; 'Kazanan Kaymaklı olacak'
18 Ocak 2022 Salı 23:20

banner517
banner134

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ve beraberinde Belediye Başkanları ile beraber Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi Ankara’da görüşmeler gerçekleştirdi.

Ziyaretleri kapsamında ilk olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, MHP Genel Başkan Başdanışmanı 25-26. dönem MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy'u ziyaret eden Nevşehir MHP Heyeti beldelerine yapılacak olan yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulundu. 

Ardından MHP Nevşehir Heyeti ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç yaptığı açıklamasında; "Çevre Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum ve Sayın Ruhi Ersoy hocamızı Genel Başkan Yardımcımız Sayın Filiz Kılıç ve İl Başkanımız Sayın İlhan Kaya ile ziyaret ettik. Belediyelerimize ve İlimize verdikleri önemli desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. #KazananKAYMAKLIolacak" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.