banner461

BBP Nevşehir İl Başkanı Kalkan; “Muhsin Yazıcıoğlu'nu unutmadık”

BBP Nevşehir İl Başkanı Ramazan Kalkan, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölüm yıldönümü münasebetiyle mesaj yayınladı.

banner15
BBP Nevşehir İl Başkanı Kalkan; “Muhsin Yazıcıoğlu'nu unutmadık”
25 Mart 2022 Cuma 09:49

banner517
banner134

BBP Nevşehir İl Başkanı Ramazan Kalkan, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölüm yıldönümü münasebetiyle mesaj yayınladı.

“Unutmadık, Unutmayacağız Ve Unutturmayacağız…"

“Bugün O'nun ve 5 arkadaşımızın şahadete erdiği 25 Mart'ın 13. yıldönümünü yaşıyoruz.” diyen  BBP Nevşehir İl Başkanı Ramazan Kalkan mesajında şu ifadeleri kullandı: "Bugün tam 13 yıl oldu ama ona olan özlemimiz ilk günkü gibi devam ediyor. Unutmadık, unutmayacağız ve Allah'ın izniyle de unutturmayacağız.

Vefatının 13. sene-i devriyesinde, inancıyla, davasına olan bağlılığıyla, ilkeleriyle, duruşuyla, üslubuyla ve örnek şahsiyetiyle bu milletin çok değerli bir evladı olan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'na ve beraberinde hayatını kaybeden yol arkadaşlarına Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum.

Şehit Liderim, Hayatının her döneminde, karşılıksız bir adanmışlık duygusu içerisinde, milli ve manevi değerlerin yücelmesi, millet ve vatanın bekası için kendi varlığını ve geleceğini feda edebilmeyi hayat düsturu olarak görmüştür. O daima, büyük bir davanın büyük bir yolun dümdüz bir takipçisi, katıksız, temiz bir ülkünün saf ve sade lideri olmuştur.

Bizler de O'nun yaşadığı tüm zorluklara rağmen büyük bir azimle sürdürdüğü inançlı ve ilkeli mücadelesinin takipçileri olarak aziz hatırasını, yaşayıp, yaşatıp, yüceltme çabasını kendimize örnek alarak davasına sahip çıkmaya çalışıyoruz.

Hep dik durdu, düz yaşadı, hayat çizgisinde kırıklık yok çizgisini bozmadı, istikametini değiştirmedi. İnandığı değerlere hep bağlı kaldı kendisi için bir gün yaşamadı ömrünü hayatını verdiği yüce davasına adadı.

Bu emanet hepimizin ve bu kutlu yolu O'nun da istediği gibi hep birlikte adımlarımızı her geçen gün güçlendirerek yürüyeceğiz."

"Biz sevmeyi Mekkeli bir garipten
Adamlığı da Sivaslı bir yiğitten öğrendik.
Mekanın Cennet olsun Sayın Genel Başkanım."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.