banner461

BBP’den Vali Ceylan’a Ziyaret

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer ve beraberindeki il yönetimi Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret etti.

banner15
BBP’den Vali Ceylan’a Ziyaret
17 Ağustos 2013 Cumartesi 13:40

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer ve beraberindeki il yönetimi Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, Vali Mehmet Ceylan’ın ramazan bayramı bayramlaşmasında tüm siyasi partileri olduğu gibi Büyük Birlik Partisine de ziyarette bulunmasından büyük mutluluk duyluklarını dile getirdi.

Nevşehir’deki kamu kurum ve kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ve siyasi partiler ile hep birlikte Nevşehir için hareket edeceklerine dikkat çeken Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, “Ramazan bayramı ilimizde güzel ve huzurlu bir şekilde geçti. İnşallah bundan sonra da yine hep birlikte huzur içerisinde günler geçirmeyi arzu ediyoruz. Nevşehir’in kalkınması ve ilerlemesi için tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerle birlikte el ele olacağız” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.