banner461

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Başdere’ye Çöp Kamyonu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Başdere Belediyesi'ne bir adet hidrolik sıkıştırmalı marka çöp kamyonu hibe edildi.

banner15
Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Başdere’ye Çöp Kamyonu
28 Ocak 2013 Pazartesi 18:25

banner134

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleştirilen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Atılımları Açılış ve Temizlik-Denetim Araçları Dağıtım Töreni'nde Başdere Belediyesi'ne bir adet çöp kamyonu hibe edildi.

 

Konuyla ilgili FİB Haber merkezine bir açıklama yapan Başdere Belediye Başkanı Mustafa Karaman,, "Milletvekillerimiz Erdal Feralan,Murat göktürk ve Ebubekir Gizligider'in girişimleri sonucu belediyemizin ihtiyacı olan bir aracı kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyelerin öncelikli görevlerinin arasında çevre temizliği gelmektedir. Vatandaşlarımıza çevre bilincini ve çevrenin önemini hatırlatarak, temizlik konusunda hassas ve çevreye karşı duyarlı çalışmalar sürdürmek istiyoruz. Bu anlamda hibe edilen çöp toplama aracının büyük faydası olacağını düşünüyorum.

 

Bu haseple öncelikle Nevşehir milletvekilelrimize sonsuz teşekkür ediyorum.Çöp kamyonu Beldemize hayırlı ve uğurlu olsun.. Hibe edilen çöp toplama aracıyla birlikte bu mahallelerimizde çevre temizliğinin daha sağlıklı ve daha düzenli yapılması başlıca hedefimizdir. Göreve geldiğimiz andan itibaren vatandaşlarımızı temiz bir ilçede yaşatmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu anlamda, Başdere beldemizde yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek başlıca amacımız olacaktır" diye konuştu. Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
abuzer kadayıf - 10 yıl önce
hayırlı uğurlu olsunda belediyelik düşüyor kamyonu hangi belediyede kullanacaz yinede sayın başbakanımıza başdereliler adına sonsuz şükranlarımızı bildirmek isterim.zeki mürende bizi görecekmiiiiii.