banner461

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Nevşehir'de

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hacı Bektaş Veli anma, kültür ve sanat etkinliklerinin açılış günü programı için Nevşehir'e geldi.

banner15
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Nevşehir'de
17 Ağustos 2020 Pazartesi 14:21

banner517
banner134

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 57. Ulusal, 31. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri törenlerine katılmak üzere Nevşehir'e geldi. Proğram için ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'da Hacıbektaş ilçesine geldi. 

Kendisini CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok karşıladılar.

Kılıçdaroğlu, Nevşehir Hacıbektaş Kemal Kılıçdaroğlu Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan 57.Ulusal 31.Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri proğramı resmi açılış töreni öncesi Hacıbektaş Belediyesine geçerek burada Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıokile bir süre görüştü.

Hacı Bektaş Veli Anma ve Kültür Sanat Etkinlileri 2. Gün Etkinlik Programı.

57. Ulusal, 31. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinliklerinin 2. günü bugün saat 16:00'da başlayacak. Etkinlik CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyetle birlikte ilçe içinde yürütülen proje alanlarının gezilmesi ( Kadıncık Ana, Kent Meydanı, Bektaş Efendi Türbesi, Yel Değirmeni Restorasyon çalışmalarının ziyareti, Serçeşme Parkı ve Sosyal Tesislerinin halkın hizmetine açılması ve lokma ikramı, akabinde Kemal Kılıçdaroğlu Kültür Merkezinde yapılacak olan resmi programa katılım yapılacaktır.

Foto:Mustafa Ferveren
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.