banner461

CHP Nevşehir İl Başkanı Gülmez'den Dinç'e yanıt...

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarına yanıt verdi.  

banner15
CHP Nevşehir İl Başkanı Gülmez'den Dinç'e yanıt...
28 Mayıs 2022 Cumartesi 17:27

banner517
banner134

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarına yanıt verdi.  

Gülmez, "İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında,  İyi Parti İl Başkanı Ömer Ay’a vermiş olduğu cevapta;  Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu hakkında şu sözleri söylemiştir. "CHP Genel Başkanı gibi hayatınız, siyasetiniz, her şeyiniz yalan, iftira ve çamur at izi kalsın siyaseti olmuştur". 

Gürbüz Dinç, siz Sayın Genel Başkanımızın adını ağzınıza alırken kırk defa düşünmeniz gerekir. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Bilgi birikimi olan, donanımlı, geçmişte devlet malını kendi malı gibi koruyan liyakat ve diploması olan bir devlet adamıdır.  

Biz nice Genel Başkanlar tanıdık, dünkü söylediğini bugün inkar eden, aynı masada resim çektirdiği insanı tanımıyorum diyen, Fetöye dön gayrı bu hasretlik bitsin diyerek güzellemeler düzen, sonrada bu kişi ile herhangi bir iletişimimiz yok diyen, "Bu can bu tende olduğu sürece papazı vermem deyip, sonra uçağa bindirip gönderen , seçim propagandalarında parmağındaki yüzüğü göstererek, mal varlığım bu, ilerde mal, mülk sahibi olduğum takdirde bilin ki bu mal haramdır" diyen kişi Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’mu dur?. En önemlisi Sayın Genel Başkanımız dürüst siyaset yapan, dini siyasete alet etmeyen, hırsızlık yapmayan siyasetçidir. 

Çamur at izi kalsın, yalan ve iftira siyaseti yapan sizlersiniz. Gündemle ilgili basın toplantısı yaparken, hiç ilgisi olmadığı halde, Sayın Genel Başkanımızı ortaya getirmeniz acizliğin ifadesidir. Yukarıda söylediğiniz yalan sözlerin hepsini size iade ediyorum. Lafa bakarım laf mı diye, söyleyene bakarım adamı diye" ifadelerinde bulundu.  


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.