banner461

CHP Nevşehir İl Yönetiminden AK Parti'ye bayram ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki heyet ramazan bayramı dolayısıyla AK Parti İl Başkanlığına bayramlaşma ziyaretinde bulunuldu.  

banner15
CHP Nevşehir İl Yönetiminden AK Parti'ye bayram ziyareti
03 Mayıs 2022 Salı 17:58

banner517
banner134

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez'in aldığı kararla ramazan bayramı dolayısıyla AK Parti, Saadet Partisi ve İYİ Parti'ye bayramlaşma ziyaretinde bulunuldu.  

Partinin bayramlaşma programının ardından AK Parti il başkanlığını ziyaret eden CHP İl Başkanı ve beraberindeki parti yöneticileri AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve parti yöneticilerinin bayramlarını kutladılar.  

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, "Biz siyasi parti il başkanları ve yöneticileri bu memlekette her daim cenazelerimizde, düğünlerimizde hep bir aradayız. Nevşehir'de ilin yararına ne yapılıyorsa yan yanayız. O nedenle bu bayramdan itibaren siyasi partiler olarak bayramlaşma programlarına katılalım istedik. Bizleri ağırladıkları için AK Parti İl Başkanı Sayın Ali Kemikkıran ve parti yöneticilerine teşekkür ediyoruz" dedi.  

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, en kısa zamanda kendilerinin de Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına iade-i ziyarette bulunacaklarını belirtti.  

AK Partinin ardından Saadet Partisini ve İYİ Parti il başkanlığını da ziyaret ederek İl Başkanları Ali Doğan Simit ve Ömer Ay ile partililerle bayramlaşan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, her iki il başkanı ve partililere de gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.  


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.