banner461

CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan 19 Mayıs Mesajı

CHP Nevşehir Milletvekili İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Faruk Sarıaslan, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.

banner15
CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan 19 Mayıs Mesajı
18 Mayıs 2022 Çarşamba 18:10

banner517
banner134

CHP Nevşehir Milletvekili İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Faruk Sarıaslan, TBMM Genel Kurulu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısyla yaptığı konuşmasında şunları ifade etti.

Sarıaslan'dan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

‘’Her şeye rağmen muhakkak bir ışığa doğru yürümekteyiz. Bende bu imanı yaşatan kuvvet yalnız memleket ve milletimin hakkındaki sonsuz sevgim değil bugünün karanlıkları, ahlaksızlıkları, şarlatanlıkları içinde sırf vatan ve hakikat aşkıyla ışık serpmeye ve aramaya çalışan bir gençlik görmemdir’’#MustafaKemalAtatürk
19 Mayıs Türk Milletinin Bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet, rahmet ve saygıyla anıyorum." dedi.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.