banner461

CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesajı yayımladı.

banner15
CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan Ramazan Bayramı Mesajı
01 Mayıs 2022 Pazar 21:37

banner517
banner134

CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm yurttaşların bayramını kutladı ve “Ramazan Bayramı’nın Nevşehir’imizde ve tüm ülkede milyonlarca yurttaşımıza umut olmasını diliyorum.” temennisinde bulundu. 

Mesajında, hoşgürü vurgusu yapan Milletvekili Faruk Sarıaslan, mesajında şunları söyledi: " Bayramlar kırgınlıkların unutulduğu, dostlukların güçlendiği, mutlulukların paylaşıldığı, herkesi ortak duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşmayı ve dayanışmayı artıran kutsal günlerdir.

Mutluluklar çoğalır ve çoğaldıkça bayram olur. Nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır.

Bu duyguları yoğun olarak yaşadığımız Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Ramazan Bayramı’nın enflasyon karşısında maaşları eriyen, alım gücü kalmayan, evine gramla et alabilen, bayram şekeri bile alamayan, yokluk ve yoksulluk içerisinde hayatını idame etmeye çalışan milyonlarca vatandaşımıza umut olmasını, aydınlık günlerimizin müjdecisi olmasını temenni ediyorum.

Bu bayramda da bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyorum.

Bayramın, tasada ve kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilen ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Ramazan Bayramının bütün sıkıntılara rağmen umut getirmesini diliyor, Nevşehirli tüm hemşerilerimin ve ulusumuzun Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.