banner461

CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan Ramazan Bayramı Mesajı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesajı yayımladı. 

banner15
CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan Ramazan Bayramı Mesajı!
12 Mayıs 2021 Çarşamba 16:30

banner517
banner134

CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm yurttaşların bayramını kutladı ve “Salgın nedeniyle bu bayramda yaşadığımız burukluğu dilerim bir daha yaşamayız” temennisinde bulundu. 

Sarıaslan, mesajında şunları söyledi:

"Dini bayramlarımız yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günlerdir. Ramazan Bayramımız ise oruç ibadetini sağlıkla tamamlamaktan duyulan mutluluğun, toplumca paylaşılmasıdır.

Ancak Dünyada ve ülkemizde Covid-19 salgınının devam ediyor olması nedeniyle geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramımızı sevdiklerimizin, kendimizin ve çevremizin sağlığı için tedbirlere uyarak evlerimizde kutlayacağız.

Yaşadığımız salgının bir an önce son bulmasını ve sağlık, huzur ve mutlulukla bir araya geleceğimiz nice güzel bayramlara kavuşmayı temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının barış, esenlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, başta şehit annelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere; Nevşehirli tüm hemşehrilerimin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyorum."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.