banner461

CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan FİB Haber'i ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, FİB Haber İnternet Gazetesi'ni ziyaret etti.

banner15
CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan FİB Haber'i ziyaret etti
25 Şubat 2021 Perşembe 18:07

banner517
banner134

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, FİB Haber. Com İnternet gazetesine nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP 27.Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, www.fibhaber.com Gazetemiz İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile bir süre sohbet ederek görüş alışverişinde bulundular.

CHP İl Başkan Yardımcısı Yaşar Aydoğan'ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan CHP Milletvekili Sarıaslan, Nevşehir'de yaşanan sorunları yakından takip ettiğini belirterek başta Kapadokya bölgesi olarak Turizm sektörünün ve Çiftçilerimizin sorunları ile Ülkemizi ilgilendiren gündeme ilişkin konuları Meclis'e taşıdığını ifade etti.

Milletvekili Sarıaslan, yaşanan sorunların çözümü konusunda Ankara'da gerekli çalışmaların yürütüldüğünü kaydetti.

Sarıaslan, "Nevşehir FİB Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı’yı ziyaret ettik...Yerel gazetelerin sorunlarını istişare ettik. Bizlere göstermiş oldukları ilgi için Nevşehir'in en çok takip edilen haber organı www.fibhaber.com Gazetesi´ne teşekkür ediyorum" dedi.

FİB Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı'da, Milletvekili Faruk Sarıaslan'a yaptıkları bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ederek, gerek TBMM´deki ve gerekse Nevşehirdeki çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.