banner461

Derinkuyu'da 'Mahalle bizim gençlik bizim' buluşması

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığınca Derinkuyu ilçesinde düzenlenen "Mahalle Bizim Gençlik Bizim" programının konuğu oldu.

banner15
Derinkuyu'da 'Mahalle bizim gençlik bizim' buluşması
30 Aralık 2021 Perşembe 23:24

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Derinkuyu ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’’ programında gençlerle buluştu.

Nevşehir AK Parti Genç Gençlik Kolları tarafından Derinkuyu ilçesinde ‘Mahalle bizim gençlik bizim’ programı düzenlendi.

AK Parti Derinkuyu Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldırım ve Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'un ev sahipliğinde düzenlenen programa, AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, İl Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı, İlçe Başkanı Hakan Demir, partililer ve gençler katıldı." 

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, “Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ etkinliğinde Derinkuyu ilçesinde gençlerle bir araya geldi, aktüel meseleler, AK Gençlik 2023 vizyonuna dair görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca, eğitim odağında ülke, bölge, il ve ilçe gündemine yönelik tespitlerini aktardı.

 ‘Geleceğin güçlü Türkiye'sine gençlerimizin enerjisi, dinamizmi ve heyecanıyla ulaşacağız’

Yapılan toplantı üzerine açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, “Meşhur "Z kuşağımız" ile birlikte, kıymetli Başkanlarım Bülent Aksoy , Hakan Demir , Haluk Köybaşı ve Ahmet Yıldırım ile soba başında patates keyfi yapıp, soğuk havada sıcak çaylarımızı yudumlayıp, hasbihal ettik. Çok şükür birlik ve beraberlik içerisinde ülke ve memleket gündemlerini görüşüp değerlendiriyoruz. Biz onları,onlar bizi seviyor" dedi.

Milletvekili Açıkgöz; “Gençler, 2023’e Hazır” 

Milletvekili Açıkgöz; ”Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” Derinkuyu’muzda gençlerimizle bir aradayız. “Gençler, 2023’e Hazır” Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde biz gençlerimizi seviyoruz; gençlerimiz de bize güvensin. Güçlü ve Büyük Türkiye sizlerin desteğiyle ivme kazanacak.

‘Türkiye’nin en büyük gençlik hareketine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz’
Ülkenin geleceğine gençlerin yön vereceğini belirten Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 'AK Parti Gençlik Kollarımız her geçen gün büyümeye ve yeni dava arkadaşlarımızı aramıza katmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük gençlik hareketine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ak Parti gençlerin partisidir. Bu ülkenin yarınları olan genç kardeşlerimize güvenimiz tamdır' dedi.

Açıkgöz; “Dünyaya, yeni bir model öneriyoruz…”

Bu gücü, 20 yıldır milletimizin güveninden ve siz gençlerimizin cesaretinden alıyoruz. " ifadesine yer verdi.

Şölene dönüşen organizasyondaetkinliğin coşkusunu paylaşan gençlerle yüz yüze görüşmelerde bulunarak kesimin beklenti ve öngörülerini alan Milletvekili Açıkgöz, gençlere seslendi.

‘AK gençlik asımın neslidir’

Mahalle Bizim Gençlik Bizim” etkinliğinde AK Gençliğe yarışır bir duruş, Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’un tarif ve takdim ettiği Asım’ın Nesli’ne özgü bir kıyam olarak niteleyen Milletvekili Açıkgöz, ‘Gençlerimiz gururumuz, gençlerimiz milli ve manevi edep ve terbiyeleriyle iftihar kaynağımız, bilgileri ve enerjileriyle geleceğimizdir’ dedi. Milletvekili Açıkgöz, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ve AK Parti Derinkuyu Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldırım'ın şahsında muhteşem etkinliği düzenleyen gençlere teşekkür etti.

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları İl Başkanı Haluk Köybaşı yaptığı açıklamasında; "Değerli Mustafa Açıkgöz Vekilimiz ve Derinkuyulu genç kardeşlerimizle birlikte dünü, bugünü, yarınları konuştuk, tecrübeleri dinledik, yeni şeyler söyledik.. Tek derdimiz Nevşehir, Derinkuyu, Tek sevdamız Türkiye .." dedi.

#GüçlüveBüyükTürkiye
#Recep Tayyip Erdoğan


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.