banner461

Deva’nın Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu

Deva Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına atama yapıldı.

banner15
Deva’nın Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu
30 Temmuz 2020 Perşembe 16:35

banner517
banner134

Geçtiğimiz günlerde ataması gerçekleştirilen Nevşehir İl Başkanı Alper Atabay’dan sonra Deva Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına da atama yapıldı. 

Deva Partisi Nevşehir Kurucu Merkez İlçe Başkanlığına atanan Muammer Çimen, 1982 Doğumlu olup, Emlak işiyle uğraşıyor. 

Deva Partisi Nevşehir Kurucu Merkez İlçe Başkanlığına atanan Muammer Çimen yaptığı açıklamasında; "Deva Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı Görevimiz Şahsıma Uygun Görüldüğü için Önce Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan beye ve Genel Merkez Yöneticilerimiz ile İl Başkanımız Alper Atabay a çok teşekkür ediyorum..." dedi.

Öte yandan eski AK Parti'li Oğuzhan Köylü,  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Nevşehir İl Kurucu Başkanı olarak görevlendirildi.

Nevşehir İl Kurucu Başkanı Oğuzha Köylü, İl Başkanı olarak Alper Atabay ve Merkez ilçe Başkanı Muammer Çimen Ankara Genel merkezinde Genel Başkan Ali Babacan tarafından belgelerini aldılar.

Köylü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; "Yıllardır ilkeli ve omurgalı duruşuna şahit olduğumuz, kendisini tanıdığımızdan beri, dürüstlüğüne ve doğruluğuna inandığımız; DEVA Partisi Genel Başkanımız Sayın Ali BABACAN Beyefendiye, şahsımıza duyduğu güven ve göstermiş olduğu samimiyet için teşekkür ederiz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.