banner461

Doğru Söyleyeni Dokuz Kapıdan Kovarlarmış

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Türkiye ve çevresindeki ülkelerin haritalarının değişeceğini yıllar önce ABD Dışişleri Bakanının da söylediğini belirtirken, Türkiye’nin de içerisinde yer aldığı 22 Ülkenin haritasının değiştirilmeye gayret edildiğine dikkat çekti.

banner15
Doğru Söyleyeni Dokuz Kapıdan Kovarlarmış
16 Aralık 2014 Salı 16:56

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Türkiye ve çevresindeki ülkelerin haritalarının değişeceğini yıllar önce ABD Dışişleri Bakanının da söylediğini belirtirken, Türkiye’nin de içerisinde yer aldığı 22 Ülkenin haritasının değiştirilmeye gayret edildiğine dikkat çekti.

Bu ülkeler arasında 21 ülkenin Müslüman ülkesi olduğunu ifade eden Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, İsrail’in ise topraklarının genişletilmeye gayret edildiğini dile getirdi.

Ortadoğu ülkelerinin yeniden haritalarının şekillendirilmeye çalışıldığı günümüzde bu değişimi anlatmaya çalıştıklarını söyleyen İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Elimde gördüğünüz bu harita Yeni Türkiye haritası. Bu harita ABD ve Avrupa ülkeleri arasında Türkiye için çizilmiş bir harita. Hatırlanırsa ABD eski Dışişleri Bakanı Rice 22 ülkenin sınırlarının değişeceğini söylemişti. Bu ülkelerden 21’i İslam ülkesi. 1’i da İsrail. İsrail büyürken, 21 ülkenin sınırları da değiştirilecek demişti. Irak, Libya, Suriye gibi ülkelerde yaşananlar da bunu gösteriyor. Biz yıllardır bunları söylüyoruz ama kimse bize aldırış etmedi. Anladıklarında da çok geç olacak. Biz bunları her gittiğimiz yerde insanlarımıza anlatmaya çalıştık. Büyük Medya bu anlatımlarımızı zaten vermiyor. Biz kimseye hakaret etmedik. Kimseye yalan söylemedik. Doğru söyleyeni dokuz kapıdan kovarlarmış derler. Biz bu uyarılarımızın dikkate alınmamasına üzülüyoruz”

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akpli - 7 yıl önce
Öyle olmasın diye çırpın nan tayyip Erdoğan a niye kızıyon kalbini okudunuz
Avatar
saadetli - 7 yıl önce
öyle olmasını istemediği için tayyip erdoğan suriyeli muhteliflere tank top silah gönderirken arakana neymaara yapılan bağışları devlete gönderiyor onlarında kime verdi ortada öyle olmasın diye israili sadece kınıyor başka tv arkasında şarondan ve isrrail halkından özür dileğini dile getiriyor öyle olmasını istemediği için filistine destek toplanıyor ama paralar bütçede bekletiliyor israil izin vermediği için gönderilmiyor demi. birçok kardeşim milli görüşü anlamadığı için biz buralardayız.
malazgirtte inanışının şahlanışını yaşamadan
kosavada niğboluda bir kılıç olup parlamadan
ulubatlı hasan olup i̇stanbulu fethetmeden
fatih olup atını denize sürmeden
kanuni olup şanlı orduları ile avrupanın içlerine yüremede
seyyit çavuş olup 250 kiloluk mermiyi ya allah deyip namluya sürmeden
bir insan sakaryanın siperlerine girmeden kıbrısta düşman tahkimatının arasından geçmeden
kimse milli görüşü saadet partisini anlamaz