banner461

Ergenekon Örgütünün Varlığı Tescillendi

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ergenekon Davasında kararların açıklanması ile birlikte Ülkemizde Ergenekon Örgütünün varlığının da tescillenmiş olduğunu söyledi.

banner15
Ergenekon Örgütünün Varlığı Tescillendi
07 Ağustos 2013 Çarşamba 13:23

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ergenekon Davasında kararların açıklanması ile birlikte Ülkemizde Ergenekon Örgütünün varlığının da tescillenmiş olduğunu söyledi.

Memur-Sen İl Temsilciliğinin iftar yemeğinde konuya dair değerlendirmelerde bulunan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ergenekon Örgütünün varlığının mahkeme tarafından açıklanan kararlarla birlikte tescillendiğinin altını çizdi.

Göktürk, “Bugünün ayrı bir önemi var. Türkiye’nin 12 Eylül 2010’de verdiği bir karar vardı. Türkiye’de artık dünden farklı şeyler olacak diye. Gerçi Ak Parti kurulduğu gün böyle demişti Ak Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından. Artık Ülkemizde her gün dünden daha farklı şeyler yaşıyor ve olumlu yöne bir gidiş var. Biliyorsunuz bugün yaklaşık 6 yıldır ülkemizin gündemini oluşturan Ergenekon davasının karar günüydü. Ergenekon diye örgüt varmıydı, yomuydu?. Bazı parti başkanları böyle bir örgütün varlığını bile tanımıyorlardı. Mahkeme kararlarıyla Ergenekon örgütünün varlığı tescillendi. Türkiye tarihinde hiç olmayacak şeyler yaşandı. Kimsenin dokunamadığı insanlara dava sonucunda müebbet hapis cezaları verildi. Bugün Türk Mahkemeleri Türk Milleti adına gereken neyse onu yaptı. Yargıtay aşaması devam ediyor ama Ülkemizde bugünün dünden farklı olduğu bir kez daha ortaya konuldu” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hamza - 8 yıl önce
Sayin vekilim ergenekon davasi tescillendi . Birde su deniz feneri davasi ile 14 yasindaki kiza tecavuz olayini ne zaman tescillenecek ne zaman kanitlannacak onlarada adalet ve kalkinma partisi olarak adaletli bir bakis acniz olabilirmi