banner461

Erkut: AK Partimizin 12.kuruluş yıldönümü‏ Kutlu olsun

AK Parti Eski Nevşehir İl Başkanı Ersan Erkut FİB Haber Merkezine gönderdiği mesajında Ak Partimizin 12.kuruluş yıldönümü‏ kutlu olsun dedi.

banner15
Erkut: AK Partimizin 12.kuruluş yıldönümü‏ Kutlu olsun
14 Ağustos 2013 Çarşamba 16:10

banner517
banner134

14 Ağustos 2001 tarihi ile karanlık bulutların aralandığı, bir Türkiye sevdalısı olan,Genel Başkanımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimizin tek umudumuz sizsiziniz haykırışlarıyla kurulan Ak Partimizin 12.Yıl Dönümünü büyük coşku ve gururla idrak etmekteyiz.03 Kasım 2002 tarihinde aziz milletimizin teveccühü ile iktidara gelen partimiz yaklaşık 11 yıllık iktidar ve Ak Parti hükümetleri döneminde yapmış olduğu millet endeksli siyaset ve icraatlarıyla, ülkemiz de Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı değim ve dönüşüm sürecine imza atmıştır.Bu haklı gururla partimiz, bu kutlu yürüyüşü, milletimizden almış olduğu destek ve dualarla birlikte, tüm güçlük ve zorluklara rağmen ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda , emin ve kararlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Bu vesile ile tüm güzide teşkilatlarımızı , Ak Partimizin 12.nci kuruluş yıldönümü münasebetiyle kutluyor,hayırlı çalışmalar diliyorum.

ERSAN ERKUT

AK PARTİ

NEVŞEHİR ESKİ İL BAŞKANI

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 8 yıl önce
peygamber efendimiz(s.a.v) buyuruyorki:insanlar öyle bir zamanla karşılaşırlar ki,herkes kurtlaşır ve kurt olmayanları ötekiler yer.rabbim her şeyin hayırlısını versin amin.
Avatar
Selman - 8 yıl önce
Bende varıııııım. Ama bana pas atan yoook. Çünkü zamanında antrenörüm beni hep farklı yönde oynattı . Şimdi antrenör kayıp oldu. Bende kayboldum . Ama ben buradayım. Benim sesimi de duyun. Partimiz iyiki kurulmluş. Diyor sanırım eski başkan. Kurtlar er olmadan olmazz. Er sanma herkesi . Köyler başsız kaldı. Hatta ün verdi nam verdi ama iktidarı vermedi paşalar. Köysüz kaldı. Er san ma herkesi sen
herkes er değil. san ma !!!
Avatar
arkadaş - 8 yıl önce
peygamber efendimizin sözüne üzerine söz olmaz.o söz dende herkes alacağını alır.
Avatar
yani - 8 yıl önce
selman sen futbolu bırak arkadaş.sende yetenek yok.basketbol oyna.