banner461

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı Nevşehir'de

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı ve MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir'e geldi.

banner15
Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı Nevşehir'de
25 Nisan 2022 Pazartesi 23:55

banner517
banner134

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı ve MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı, ilk olarak AK Parti Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Ali Kemikkıran ve partililerle bir araya geldi.

Nevşehir Kapalı Pazar Yeri Gönüller bir, Yürekler bir, Dualar bir…

Ardından İl Başkanı Ali Kemikkıran ile birlikte Nevşehir Kapalı pazar yerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı; "Bugün tarih ve doğanın iç içe geçerek, bütünsel bir güzellik sergilediği, kültürel zenginliğe sahip, Türkiye’nin eşsiz turizm cennetlerinden biri olan Nevşehirdeyiz. 

Nevşehirde Kapalı Pazar Yerinde hem esnafımızı,Hemde vatandaşlarımızı dinledik. Biz her zaman ve her şartta sırtımızı millete, yönümüzü geleceğe dönüyoruz. El ele, kol kola hep beraber geleceğe yürüyeceğiz." dedi.

İl Başkanı Ali Kemikkıran; "Çevre ve Şehircilik eski Bakanı ve MKYK Üyesi Fatma Güldemet Sarı’yı İlimizde ağırlıyoruz. Teşkilatımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal ettiğimiz programımızda, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.