banner461

Gizligider , 2015 seçimleri çok önemli ...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider,Millet iradesinin hakimiyeti için 2015 genel seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi.

banner15
Gizligider , 2015 seçimleri çok önemli ...!
29 Aralık 2014 Pazartesi 13:25

banner517
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, FİB Haber Merkezimize yapmış olduğu açıklamasında ; 2015 Genel Seçimleri’nin devletin yönetiminde halkın iradesini ortaya tam olarak çıkarmak açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Bu seçimler Yeni Türkiye’nin giriş kapısı olacak” dedi.

"Bizim artık yeni anayasamızı yapabilmek için ve istikrarımızı sürdürebilmek için çok önemli bir seçim" dedi."

Önümüzde bizim için çok önemli 2015 seçimleri var. Bunun yanında partimizin geleceğe yönelik büyük hedefleri var. Bu hedefleri yakalayabilmemiz için 2015 genel seçimleri bizim için mihenk taşı olacaktır. Son yıllarda Türkiye’de yıllardır var olan vesayet rejimlerinin ortadan kaldırılmasına yönelik büyük adımlar atıldı ama son günlerde yaşanan gelişmeler vesayet yanlılarının henüz bitmediğini gösterdi.

Son yaşananlara baktığımızda 14 Aralık soruşturmalarından önceden en ince ayrıntılarına kadar haberdar olabilmeleri paralel yapının devletin içine ne kadar işlediğini gösteriyor. Milletimiz her zaman olduğu gibi bu konuda da 
yanımıza olacak ve 2015 Genel Seçimleri’nde bu kurumlara güçlü bir tokat daha atacaktır. Bu yapının devletin içindeki tüm kurumlardan temizlenmesi gerekiyor.

Millet iradesi üstüne hiçbir iradenin çıkmaması, atanmışların seçilmişlere müdahale edememesi gerekiyor. Bu açıdan 2015 Genel Seçimleri çok önemli. Bu önemli sınavda da Nevşehir teşkilatımızın büyük bir gayret göstereceğine ve Yeni Türkiye Yolunda Nevşehir'imizinde bu büyük sınavdan zaferle çıkacağından eminim.” dedi.


10 Ağustos seçiminin devlet ile millet arasındaki bağı kuvvetlendiren önemli bir gelişme olduğunu hatırlatan Gizligider, "AK Parti 2002'den bu yana Türkiye'nin en temel sorunlarını cesaret ve kararlılıkla çözmüş, çözmeye de devam etmektedir.


Ülkemiz ekonomide istikrarlı bir şekilde büyürken, demokratikleşme, insan hakları ve itibarlı dış politikayı tesis etme yolunda tarihi adımlar atıyoruz. Sağlıktan eğitime, toplu konuttan ulaşıma, sosyal politikalardan enerjiye, temel hak ve özgürlüklerden yargı sistemine, yerel yönetimlerden çevreye, sosyal güvenlik sisteminden yoksulluğun azaltılmasına kadar çok geniş bir alanda, birçok önemli reformları aziz milletimiz ile başarıyla gerçekleştirdik.

İstikrar, güven, refah ve kaliteli yaşam alanında ülkemiz son yüzyılda tarihi atılımlar gerçekleştirmiş, bundan sonrada gerçekleştirmeye devam edecektir. Bu anlamda 2015 genel seçimleri ülkemiz için çok önemlidir. Bu atılımların daha da büyüyerek devam etmesi adına yeni anayasanın yani milletin anayasasının yapılabilmesi çok önemlidir. İnşallah yine milletimizin desteği genel seçimlerden büyük bir zafer ile çıkarak yeni Türkiye'nin yeni anayasasını hep birlikte yapacağız” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakkı.keleş - 6 yıl önce
önce devlet dairelerindeki makam ve makam yardıcılarını temizleyinde sonra secime gidin sayın millet vekilim
Avatar
hadi - 6 yıl önce
evet ya vekillik saltanatı devam edecek ya da kapısı pek açılmayan avukat yazıhanesinde müşteri bekliyeceksiniz sayın vekilim
Avatar
vatandaş - 6 yıl önce
Boy boy resimlerle karasoku kentsel dönüşüm 2014 te dediniz sözünüzü neden tutmadınız önce bunu açıklayın.sonra oy isteyin.
Avatar
İNSANLIK... - 6 yıl önce
türkiye cumhuriyetinin kalkinmasi ile hiç alakalari yok başimizdakilerin.ancak yakinlarina ve yandaşlarina iyi bir gelecek yada konum ayarlamayla günleri geçse..yazik memleketimiz ne hale geldi..
Avatar
ilginç - 6 yıl önce
önce sıfır sorun,sonra itibarlı yalnızlık,derken itibarsız türkiye haline getirdiniz.sayın vekilin bunlardan haberi yok sanırım... bence yoktur,nevşehirin sorunlarından haberi olmayan bir vekilin dış politika konusunda fikir sahibi olması beklenemez.sayın vekilin nevşehir ve ülke sorunlarıyla ilgilenmek yerine yandaşlara okullarda müdür ve müdür yardımcılığı dağıtmakla meşgul olduğu konuşulmakta tüm nevşehirde
Avatar
akpli - 6 yıl önce
Sayın vekil şu daire müdürlerinin kulağını çek nevşehire küfür ediyorlar
Avatar
Öz akp li - 6 yıl önce
Daire lerde dönen filim fırıldağa lütfen mudahale et danışmanların her söylediğine inanma
Avatar
Yazık Üzülüyoruz. - 6 yıl önce
sayın gizligider okul müdürü ve yardımcısı olarak atanan paralel, gezici mhp li tayyip erdoğana 365 gün küfreden insanları atamakatan zevk mi alıyorsunuz. nevşehir neden sahipsiz bu işe kim el atacak fatura hep senin üstüne kalıyor haberin olsun