banner461

Gizligider Hastanede Yatan Hastaları Ziyaret Etti

Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider, Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu, yatan hastaları ziyaret etti.

banner15
Gizligider Hastanede Yatan Hastaları Ziyaret Etti
25 Temmuz 2013 Perşembe 15:18

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider beraberinde AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar ve Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ile birlikte Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

 

Burada ilk olarak Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atila Oğuz Boyalı,  Hastane Yöneticisi Dr. Hakan Serçe ve Hastane Başhekimi Op. Dr. Ömer Anlar’dan hastane ile ilgili bilgi alan Milletvekili Gizligider ve beraberindeki Ak Parti İl Yöneticileri daha sonra hastanede yeni kurulacak olan Nükleer Tıp Birimi ve Genel Yoğun Bakım Ünitesindeki Mevcut Yatak Sayısına ek olarak 14 yatak daha  artırılması için başlatılan inşaat çalışmaların da  incelemeler de bulundu.

Hastanenin Kardiyoloji, Üroloji, Genel Cerrahi, KBB ve Çocuk Servislerindeki hastane personelini ve yatan hastaları da ziyaret eden Milletvekili Gizligider hastalara hastanede verilen hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordu.

 

Hastalar ve hasta yakınları ile sohbet eden Gizligider, Nevşehir'de AK Parti iktidarı döneminde sağlık alanında önemli hizmetlerin gerçekleştirildiğini ve hastanelerde vatandaşların aldıkları hizmet karşısında duyduğu memnuniyetin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yönetim - 8 yıl önce
göstermelik geziler..kime yardımlari oluyor..kimin derdini cozmusler...belediyedeki yolsuzlukları çözmelerii lazımm...yoksa çoraptan goz kacmış..
Avatar
Şiş - 8 yıl önce
hayırdır bir vekile mi düştük.nerde diğerler
Avatar
Yorum - 8 yıl önce
çok iyi islah da buda bir göreviniz gezin dnetleyin olması gerekde budur.uçhisar belediyesini deneden denetlemiyorsunuz o kadar bilgi var belge var,başkan osman hakkında okadar dolaşan söz var.hadi uçhisar halkına kulak tıkadınız.bağ evi yapan yabancıları bi dinle salih başkan gözününü bi açç kulağını aççç daa halkı dinle, uçhisarlıyı dinlemiyorsun yabancıyı bari dinle