banner461

Göktürk, Biz Vekil olunca üç kuruşu görmüş insanlar değiliz

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk,Biz Vekil olunca üç kuruşu görmüş insanlar değiliz dedi.

banner15
Göktürk, Biz Vekil olunca üç kuruşu görmüş insanlar değiliz
22 Ocak 2013 Salı 14:29

banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, Milletvekili maaşlarını eleştirenlere oldukça net bir cevap verdi.

Son Milletvekilliği seçimlerinde gerek Kendisinin, gerekse Milletvekili Ebubekir Gizligider’in sırf parası için aday olmadıklarının altını çizen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Milletvekilliğinin parası için yapılabilecek bir iş olmadığını söyledi.

Göktürk, “Milletvekilliği öyle parası için yapılabilecek iş değil. Bizler mesleklerinde zaten belirli bir kariyere gelmiş insanlarız. O nedenle Milletvekilliği adaylığına para gözüyle baktığımız için girmedik. Sonra biz 3-5 kuruşu Milletvekili olunca görmüş insanlar da asla değiliz” açıklamalarında bulundu.

Üçümüzde Birer Kardeş Gibiyiz …

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri arasındaki uyumun bundan sonrada süreceğine inandığını kaydeden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Milletvekilleri arasında yaşanabilecek bir uyumsuzluktan en çok Nevşehir’in zarar göreceğini, Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider ile aralarında hiçbir sorun yaşamadığını söyledi.

Milletvekili Ebubekir Gizligider’in kendisinden 9 yaş küçük, Ahmet Erdal Feralan’ın ise kendisinden 7-8 yaş büyük olduğunun altını çizen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, “Bizim aramızda küçük küçüklüğünü, büyük büyüklüğünü biliyor. Böyle olunca herhangi bir sorun yaşanmıyor. Milletvekillerimizle kardeş gibiyiz. Aramızda yaşanabilecek bir sorundan zarar gören Nevşehir olacaktır. O nedenle büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Vekiller arasındaki bu uyum teşkilatlara da yansımış durumda. Belediye Başkanımız Hasan Ünver, Parti teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız, il genel meclisi ve belediye meclisi üyelerimiz, bürokratlarımız arasında müthiş bir uyum içerisindeyiz. Bu uyumun devam edeceğini ve bozulmayacağını düşünüyorum. Ne yapıyorsak beraberce, birlikte yapıyoruz” açıklamalarında bulundu.


Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bir tesbit.... - 10 yıl önce
görevdeki milletvekilleri ne kadar maaş alırlarsa alsınlar, helal hoş olsun, lakin emekli olunca bile 3 aydan 3 aya 25.000. tl ye yakın para alıyorlar, bu hak mı..?? benim babam 25 yıl çalışıp emekli oldu aldığı 1000 tl maaş.. milletvekilleri görevdeyken aylık 50.000 tl alsın hiç önemli değil, lakin bu emekli vekiller ömür boyu bu kadar yüksek maaş almaları kul hakkına girer diye düşünüyorum.. en azından en yüksek devlet memuru emeklisi kaç lira alıyorsa o kadar alsınlar bari, yazıktır, adaletsizlik oluyor. 4 yil vekillik yap, ömür boyu yüksek maaş al, bu kısmı dokunuyor insana....
Avatar
NE ALAKA - 10 yıl önce
karişmadiğiniz bir m.vekili maaşi kaldiydi onada mi burnunuzu soktunuz. yaziklar olsun be m.vekilliği yeni icad olmadiya yillardir vardi.şimdimi gündeme getirdiniz. sayin vekilim bu söylenti laflara kulak asmayin. amaç üzüm yemek değil bekçiyi dövmek ama hiç kimse boşuna heveslenmesin ak partinin oyu allahin izniyle gelecek dönem devlet beyin dediği gibi %70 olacak allah birlik ve beraberliğinizi bozmasin.
Avatar
Bayram Ulkat - 10 yıl önce
para konusana hiç değinmeseydiniz hiç inandırıcı değil. çalışanlara emeklilere verirken su zımparasıyla kızıyorsunuz ne çıkarsa, kendinize gelince bir gecede kepçeyle dolduruverdiniz. allahuekber.
Avatar
mahmut yanbasar - 10 yıl önce
allah razı olsun vekilimiz bu millet nankör sizlerin calışmalarınıza karşı bu maaş az bile
Avatar
ayna - 10 yıl önce
milletvekili olmadan önceki son yıllarınıza ait vergi levhalarınızıda görmek isterdik.
Avatar
Asgari Ücretlinin Hali - 10 yıl önce
bunları söylerken bi de asgari ücretlileri ve emeklilerin halini düşünün be kardeşim neyle geçiniyolar nasıl yaşıyolar diye...bu nevşehirli akıllanmaz
Avatar
Büyük Ego - 10 yıl önce
sayın vekilim alçak gönüllü ve uyumlu bir yapısı var. ancak siyasetçilerin büyük egoları bulunduğu ve siyasi hedefleri için prensiplerinden ve şahsiyetinden ödün verdikleri görülmüştür. (fırıldak kubi gibi)
sayın vekilim işbirliğinden çok, işbölümü yapsa iyi olur, değilse yüksek ego o nu da saf dışı bırakmasını bilir
Avatar
yorumlarımı yayınlayın - 10 yıl önce
yorumlarımı neden yayınlamıyosunuz sizdemi akp lisiniz