banner461

Göreme’nin Geleceği İçin Bir Dönem Daha İstiyor

Ramazan bayramı sonrasında daha da hareketlenmesi beklenen yerel seçim hareketliliğinde bilindik isimlerde yer alacak.

banner15
Göreme’nin Geleceği İçin Bir Dönem Daha İstiyor
30 Temmuz 2013 Salı 13:45

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ramazan bayramı sonrasında daha da hareketlenmesi beklenen yerel seçim hareketliliğinde bilindik isimlerde yer alacak.

Bu isimlerden biri de Merkeze bağlı Göreme beldesinde daha önce iki dönem belediye başkanlığı yapmış olan Mustafa Mızrak. Göreme belediye başkanlığına aday adaylığını bayram sonrasında açıklamayı planlayan Mustafa Mızrak, hangi siyasi partiden belediye başkanlığına aday adayı olacağı konusunda henüz bir renk vermeyen isimlerden.

Belediye Başkanlığı yaptığı dönemlerde Göreme’nin Türkiye’nin ve dünyanın en önemli kültür turizmi merkezlerinin arasında yer almasına büyük özen gösterdiklerini ve emek verdiklerine dikkat çeken Mustafa Mızrak, Göreme’nin Geleceği İçin Bir Dönem daha belediye başkanlığı yapmaya karar verdiğini belirtiyor.

Kendisinden sonra belediye başkanlığı koltuğuna oturan belediye başkanlarının Göreme’nin hassasiyetlerine yeterince özen göstermediklerini, yakın zamanda yaşanan Göreme’nin belediyelik olmaktan çıkarılması konusunun ise son dönemlerde yaşanan en olumsuz gelişme olduğunu kaydeden Mızrak, “Göreme, Kapadokya’nın, Nevşehir’in dünyaya açılan kapısı. Yılda 2 Milyon turisti ağırlayan, bölgeye gelen her yerli ve yabancının mutlaka uğradığı, gezdiği Göreme’de yerel yönetimin daha göze çarpan yatırımlar yapması gerek. Ben ve ekibim Göreme’nin tüm hassasiyetlerine duyarlı olmak için, Göreme kasabamızın yeniden yapılanması için bu göreve talip oluyoruz” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALİ OKUYUCU - 8 yıl önce
syin mizrak kararinizi kutluyor barilarinizi diliyorum..i̇nş hayirli olmasi di̇legi̇ i̇le destekli̇yoruz
Avatar
li taş - 8 yıl önce
çok iyi karar
Avatar
sana ne - 8 yıl önce
alırsın :)
Avatar
Cemal - 8 yıl önce
Hadi hayırlısı başkanım
Avatar
kapadokyalı - 8 yıl önce
ısrarla bekliyoruz baskanım bu göreme seni canı gönülden bekliyor
Avatar
Halil CC. - 8 yıl önce
göreme için daha hayırlı olacağını düşünüyorum . en azından tarafsız bir başkan olacaktır. öte yandan ak parti desteği ile göreme belediye başkan vekili için restoranının önüne kaldırım yapılmıştır. oysa bunlar menfaatleri için çalışan kişilerdir. haksızlığa dur demeli ?
Avatar
ali - 8 yıl önce
sayın baskanım senden cok sey bekliyoruz isalah basımıza gelirsin göremenin gelecegi içn
Avatar
ali - 8 yıl önce
hertülü destegiyle arkandayız