banner461

Görev Verilirse Seve Seve Yaparız

AK Parti Eski Nevşehir Milletvekili Rıdvan Köybaşı, Nevşehirli olmanın ayrıcalığını her zaman hissettiğini ve kendisinin bu topraklarda doğduğunu mezarının da burada olduğunu belirterek “Biz bu toprakların evladıyız, Allaha hamd olsun ki memleketim Nevşehir ve Nevşehirli hemşerilerime hizmet etme şansı ve onurunu yaşadım” dedi.

banner15
Görev Verilirse Seve Seve Yaparız
13 Ağustos 2013 Salı 11:05

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Eski Nevşehir Milletvekili Rıdvan Köybaşı, Nevşehirli olmanın ayrıcalığını her zaman hissettiğini ve kendisinin  bu topraklarda doğduğunu mezarının da burada olduğunu belirterek “Biz bu toprakların evladıyız, Allaha hamd olsun ki memleketim Nevşehir ve Nevşehirli hemşerilerime hizmet etme şansı ve onurunu yaşadım” dedi.

Kendisinin yaklaşan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığına aday olup olmayacağı konusuna da açıklık getiren Köybaşı “Gerek kamuoyunda gerekse karşılaştığım her hemşerim bana büyük bir heyecanla aynı şeyleri soruyor 2014 Yerel Seçimlere Aday mısınız?.

Pek çok kişi sağ olsun bizi o makamda görmek istediklerini söylüyorlar. Ama bizim siyasi terbiyemiz görev istemeyi değil, vekillikte de olduğu gibi görev verilmesini beklemek şeklindedir. Tarih gelir, bizden görev istenir tabi ki seve seve yaparız. Şunu özellikle ifade etmeliyim ki, AK Partiden iki dönem Milletvekilliği yaptım. Şehrime şahsım adına verilecek bütün görevlere hazırım. Memleketimle ilgili hiçbir vazifeden de kaçmadım. Partimizin görev verdiği her görev benim için bir onur şereftir. Bizler partimizin birer neferleriyiz. Başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız liderliğinde Güçlü İktidarımızla Durmak yok yola devam” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
rdvan bey - 8 yıl önce
gel hıcıbektaş tan aday ol kesin kazanırsın
Avatar
rdvan bey - 8 yıl önce
gel hıcıbektaş tan aday ol kesin kazanırsın
Avatar
arzu'ya - 8 yıl önce
senin amacın nevşehir değil. senin amacın başka.rıdvan beyin neler yaptığını çok iyi biliyorsun.halkın ne istediğini yakında görürsün.
Avatar
arzu - 8 yıl önce
Gecti pasam gecti milleti kandiramaz sin artik sen artik ancak tarim kredi koperatifinde veterinerlik yaparsin koybasi
Avatar
aslan50 - 8 yıl önce
sizin siyasi bir beklentiniz olabilir.ama nevşehirin rıdvan beye ihtiyacı var.
Avatar
super olur - 8 yıl önce
bence super olur hem vekil hem baskan onemli olan hizmet beyler ridvan koybasi nevsehire encok hizmet edenlerden biri gercekci olun bakin nevsehir inanin ucar
Avatar
nvshrli - 8 yıl önce
bence geçti o günler nevşehir halkı sana çoook oy verir ancak köyüne muhtar olabilirmi bundan sonra onu tartışmak lazım
Avatar
murtaza elma - 8 yıl önce
Memlekette başka insan yokmu kardeşim neymiş görev verirlerse göreve talip olurlarmis sizler bu milletin basina belamisiniz