banner461

Hacıbektaş'ta AK Sesleri

Siyaset Tarihinin Seçimlerindeki her dönemine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) nin imza atmış bulunan Türkiye'nin ve Nevşehir in önemli ilçesi Hacıbektaş ta artık vatandaş Boş ve kuru laflarla değil Hacıbektaş ilçesine yakışır ve yaraşır bir hizmet bekliyor.

banner15
Hacıbektaş'ta AK Sesleri
15 Ağustos 2013 Perşembe 18:01

banner517
banner134

İşte bu haseple Tüm yurt genelinde olduğu gibi kabuk değiştirmeye hazırlandığı ifade edilen Hünkar Hacıbektaş ı Veli diyarı Hacıbektaş ilçemizde vatandaşlar bu defa AK Parti demeye ve denemeye hazırlandığı ifade ediliyor.

Tam da Hacıbektaş ı Veli Anma Törenleri arafesinde Nevşehir ve Hacıbektaş kamuoyunda "Hacıbektaş İlçesinde AK Parti " gerçeği konuşulduğu bu günlerde Yerel Seçimlerde AK Parti den Hacıbektaş ilçesi için Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı nı daha önceden açıklayan Alper Tunçbilek FİB Haber merkezimize önemli açıklamlarda bulundu.

AK Partiden Hacıbektaş Belediye Başkan Aday Adayı Alper Tunçbilek, Büyük Gönül Diyarımız Hacıbektaş ilçemizde hemşerilerimizin Hizmete doymasını istiyoruz.Artık tamda zamanı diyerek güzel Hacıbektaş ilçemizde AK Parti hizmetlerini getirmek istiyoruz.
Mevcut haliyle gittikçe küçülen hiçte hak etmediği ölçüde üzerinde basit ve küçük hesapların yapıldığı iş istihdamı olmadığından her yıl göç veren bu ilçemizi Bir Dünya markası yapmak hak ettiği hizmeleri getirmek düşüncesi ve hedefiyle Hacıbektaş ilçemizin bir gönül eri olarak özünde sevdalı bu topraklara ve güzel insanlarına hizmet etmek için bende varım diyorum dedi.

Tunçbilek ayrıca AK Parti’nin 12. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla birde mesaj yayınladı...


“Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk siyasi ve demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. 
Ak Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler katmıştır.

Partimiz, kurulduğu günden bugüne kadar Cumhuriyet tarihinde eşine rastlanmayan şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletin kendisi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana üç genel ve iki yerel seçimde her iki kişiden birinin oyunu, onayını almış bir parti gerçekten milletin ta kendisidir.

11 yıllık iktidarı süresince, eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformların yanında dış politikadaki artan çalışmalarımız, bunun apaçık göstergesidir.

Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayışımız var. Hamdolsun. Ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını saygı, sevgi ve hayranlıkla kutluyor, partimizin 12. kuruluş yılının ülkemize, milletimize ve demokrasimize çok uzun yıllarboyu hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
evt - 8 yıl önce
hadi hayırlısı yakışır sana alper bey hacıbektaş seninle gurur duyuyor
Avatar
sayın alper bey - 8 yıl önce
hayırlı olsun diyorum inşallah kazanırsın
Avatar
alper bey - 8 yıl önce
hayırlı olsun başarılar
Avatar
ady lık kesin mi - 8 yıl önce
akpden bir alevi olarak sen başka kimse cesaret edipte çıkamaz alper .yolun açık olsun bu ilçe senden hizmet bekliyobütün sülale yanındayız