banner461

İşte son ankete göre AK Parti'nin oy oranı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, AK Parti Genel merkezinde yaptığı basın toplantısında AK Parti'nin son oy oranını açıkladı.

banner15
İşte son ankete göre AK Parti'nin oy oranı
05 Ocak 2013 Cumartesi 17:15

banner134

 Çelik, ANAR’ın Türkiye çapında bir anket yaptığını belirterek, ankette ”Hükümetin performansını nasıl buluyorsunuz?” diye sorulduğunu söyledi. Çelik, şöyle devam etti: ”Başarılı diyenler, yüzde 55’tir. AK parti’ye oy vermeyen bir kısım insanlar da Hükümetin performansını başarılı buluyorlar. Sayın Başbakan’ın lider olarak, Başbakan olarak performansını nasıl buluyorsunuz sorusuna karşı vatandaşın yüzde 56,6’sı Başbakan’ı çok başarılı buluyor. AK Parti’nin oyu da 12 Haziran 2011 seçimlerindeki oy oranıdır, yüzde 50. Yüzde 50 oyumuz duruyor. Bu, yüzde 51 oluyor, 52 oluyor ama çok şükür bugüne kadar yüzde 50’nin altına düşmedik.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kağan - 10 yıl önce
korkmayın bu millete çok ağlayın bol konuşun bolca para ve erzak verin oyunuz dahada artar.benliğini kaybeden kişilerden korkma vatan bayrak din deyip sözde savunanlar oldukca siz her zaman iktidarsınız.
Avatar
la_l - 10 yıl önce
yahu bazı bayanlara soruyorum başbakanın hangi yaptıklarını beğeniyorsunuz diye cevap aynen şöyle "yakışıklı ve karizmatik"yeminle söylüyorum siyasi hiç bir bilgisi olmayan vatan millet duygusu taşımayan kişiler sırf yakışıklı diye oy kullanıyorlar....bende bir bayanım ama allah bu türlü cahillikten korusun..