banner461

Karacaşar Belediyesinden Hizmete Devam

Halkımızdan Aldığımız Güçle Karacaşar İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz diyen Karacaşar Belediye Başkanı Muammer Akcan Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Belediyeye hibe edilen Çöp Toplama Aracı kasabamıza hayırlı olsun dedi.

banner15
Karacaşar Belediyesinden Hizmete Devam
19 Ocak 2013 Cumartesi 19:55

banner134

 Karacaşar Belediye Başkanı Muammer Akcan’ın girişimleriyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Belediyeye  hibe edilen  Çöp Toplama Aracı kasaba halkının hizmetine sunuldu. Konu hakkında açıklamlarda bulunan Akcan;2009 yılından itibaren kasabamızda traktör ile toplanmaya başlayan çöpler Çöp Toplama Aracı ile birlikte artık daha iyi şartlarda  toplanacak.Bu aracın kasabamıza kazandırılmasında emeği geçen başta Ak Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Erdal FERALAN’a Sayın Murat GÖKTÜRK’e Sayın Ebubekir GİZLİGİDER’e ve Ak Parti Nevşehir İl Başkanımız Sayın Kazım SUNAR’a KARACAŞAR BELEDİYESİ olarak teşekkürlerimizi  sunarız dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa karaman - 10 yıl önce
kayırlı ugurlu olsun karacasara
tebrıkler baskanım
Avatar
BİR DOST - 10 yıl önce
kasaba belediyesi başkani böyle hizmet ediyor. ya birde ilçe belediyesi başkani olsa kim bilir ne hizmetler yapar tebrikler sayin başkan muammer akcan
Avatar
behsat-c - 10 yıl önce
belediyelikten düşmüş bir kasabaya çöp arabası ne faydaki zamanında önlemi alınmış olsaydı