banner461

Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a Cevap Gecikmedi

Bugün AK Parti Nevşehir İl Kongresinde Başbakan Ahmet Davutoğlu 'nun yaptığı konuşmasında "28 Şubat zulmünü yapanları partilerinde tuttukları sürece biz de onlara darbeci demeye devam edeceğiz" sözlerine, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ,sosyal paylaşım sitesi şahsi Twitter 'dan cevap verdi.

banner15
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a Cevap Gecikmedi
13 Aralık 2014 Cumartesi 17:13

banner517
banner134
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , bugün AK Parti Nevşehir İl Kongresinde Başbakan Ahmet Davutoğlu 'nun yaptığı konuşmada "28 Şubat zulmünü yapanları partilerinde tuttukları sürece biz de onlara darbeci demeye devam edeceğiz" sözlerine sosyal paylaşım sitesi şahsi Twitter 'dan cevap verdi.

Kılıçdaroğlu, "Tüm yolsuzluklarını yüzlerine vuruyorum, verebildikleri tek cevap 'Siz darbecisiniz' oluyor. Bu ülkedeki tek darbeci halkı soyan hükümettir" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 'CHP darbecidir' sözlerine yanıt verdi. CHP lideri "Bu ülkedeki tek darbeci halkı soyan hükümettir" dedi.

KILIÇDAROĞLU TWİTTER HESABINDAN CEVAP VERDİ : " DARBECİ..."

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , bugün AK Parti Nevşehir İl Kongresinde Başbakan Ahmet Davutoğlu 'nun yaptığı konuşmada "28 Şubat zulmünü yapanları partilerinde tuttukları sürece biz de onlara darbeci demeye devam edeceğiz" sözlerine sosyal paylaşım sitesi şahsi Twitter 'dan cevap verdi. Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halkı soymak - 7 yıl önce
yolsuzluk yaygarası ile darbe yapmak için devlete ve millete 100 milyar dolarlık zarar verdiniz sizin bu yaptığınızın cezasını esnaf memur çifçi çekiyor, asıl halkı soymak bu budur, bu100milyar dolar kimin cebine girdi?
Avatar
aynen doğru - 7 yıl önce
hırsızlar seçim geliyo yine ciyaklamaya başladınız,,adam doğru söylüyo..beraber çaldınız...
Avatar
Gülsehirli - 7 yıl önce
Sizin gercek yüzünüzü bu halk biliyor ahmak deyil ama bir türlü sizler anlayamadiniz din düsmanlarina Tikko culara sarhoşlara bu güzelim vatanda oy yok Gülsehir Kartal Hotel CHP kartal belediye baskani kac seneligine kiraladi bir vatandasin girisi 30.ile 40 .lira sizin anladiginiz sosyal adalet bu kadar burasi Cankaya degil Gülsehir adaketli olun.
Avatar
polat - 7 yıl önce
Devletin parasını kim çaldı ise şerefsizdir kahpedir Rezzap iranlıdır
Avatar
vatandaş - 7 yıl önce
yolsuzluk mu görmek istiyorsunuz uzakda degil hemen yakınınızda toki evleri bunlardan ii yolsuzlukmu olur her sene devlet memuruna gelen zam senin ana paranın üzerine geliyor ödedigin 12 aylık aidatın sadece 4 ayını kendi borcundan düşürüyon geri kalan tokinin başındakilere..
Avatar
etrafa bak - 7 yıl önce @Gülsehirli
il daire amirleri--tüm müdürlük ve yardımcılıkları milletvekili yakınları ve akp li...pekala bu ne..kpss yok--kariyer yok,,,bumu din iman--dini kullanmak din düşmanlığı dır...siz oy vermeye devam edin...
Avatar
mazlum sap - 7 yıl önce
sizingibi dindarlarida görüyoruz