banner461

Melih Gökçek'ten takipçilerine '21 Aralık' sorusu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ‘21 Aralık’ üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu ile, Gürsel Tekin ve Muharrem İnce’yi ti’ye aldı.

banner15
Melih Gökçek'ten takipçilerine '21 Aralık' sorusu
21 Aralık 2012 Cuma 17:54

banner134

 Beklenen olmadı ve kıyamet kopmadı. Kıyametten etkilenmeyeceği söylenen Şirince ise umduğunu bulamadı.

 

21 Aralık 2012'de kıyamet kopacak iddiası günlerdir televizyon kanallarının ve sosyal medyanın gündeminden düşmezken konuyla ilgili esprili bir mesajda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten geldi.

 

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan 21 Aralık üzerinden CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Gürsel Tekin ve Muharrem İnce isimlerine yüklenen Gökçek, esprili bir dille CHP'nin son MYK toplantısını Şirince'de yaptığını yazdı.''RİVAYET O Kİ, KK DEMİŞ Kİ;'Biz kıyamet kopunca Türkiye de ayakta kalan tek grup olacağız. Her arkadaşım yanına bir kuş çeşidi alsın. Bu kuşlar bizim adımızla anılacak. Çünkü kıyamet kopunca dünyada başka kuş kalmayacak.' diye ekleyen Gökçek, Kılıçdaroğlu, Tekin ve İnce'nin de kuş çeşitlerini seçtiklerini yazdı.

 

Esprili üslubuna devam eden Gökçek, CHP'lilerin hangi kuş çeşidi seçtiklerini ise takipçilerine sorarak bilenlere kitap hediye edeceğini açıkladı.

 

İşte Gökçek'in o tweetleri;


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.