banner461

MHP Aday Adayı Koç, ‘’ AKP İktidarının Şimdi ki Modası Paralel’’

​MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç, AKP iktidarının şimdi de ortaya başka bir tiyatro yazarak oynadığını ve Türk milletini her seçim öncesi kandırdığı gibi bu seçim öncesinde de kandırmaya çalıştığını söyledi.

banner15
MHP Aday Adayı Koç, ‘’ AKP İktidarının Şimdi ki Modası Paralel’’
28 Şubat 2015 Cumartesi 15:35

banner134
 MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç, AKP iktidarının şimdi de ortaya başka bir tiyatro yazarak oynadığını ve Türk milletini her seçim öncesi kandırdığı gibi bu seçim öncesinde de kandırmaya çalıştığını söyledi.

MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç yaptığı açıklamada AKP Hükümetinin her seçim öncesi yazmış olduğu tiyatro oyunlarını bu seçim öncesinde de yazmaya ve vatandaşları sırf bu tiyatro oyunu üzerinden yönlendirmeye çalıştıklarını kaydetti.

Koç, ‘’ AKP hükümeti her genel ve yerel seçim öncesinde yaptığı gibi 7 Haziran seçimlerinde de rolünü çok güzel oynuyor. AKP Hükümeti bir dönem balyoz var dedi vatandaşların oylarını topladı. Bir dönem Ergenekon var dedi yine bizlerin duygularıyla oynayarak oylarını topladı. 7 Haziran seçimleri öncesinde ise şimdi de bir paralel yapı var dedi tutturdu ve halkın duygularını yönlendirmeye çalışıyor. Ancak biz şunları çok iyi biliyoruz ki siz bu şimdi paralel, haşhaşi dedikleriniz ile omuz omuza vererek iktidara gelmediniz mi? Madem bunlar terör örgütü sizde terör örgütü ile omuz omuza mı verdiniz? Şimdi ise iktidara birlikte gelmiş olduğunuz insanları milletin önüne atıyor ve bunlar terör örgütü, bunlar paralel diyorsunuz ve insanları kutuplaştırmaya devam ediyorsunuz. Bu kutuplaşmanın sonu ise ayrışmadır, bölünmedir. Herkes aklını başına alıp birlik ve beraberliğimizi sağlamak için bir arada olmalıdır. Kimsenin bu vatanı bu milleti kutuplaştırmaya hakkı ve hukuku yoktur. Atalarımız der ki birlikten güç doğar. Bizlerde bir olalım diri olalım. Şimdi bir bakıyoruz AKP aday adayları sayısı almış başını gidiyor. Hiç düşündünüz mü neden bu sayının bu kadar çok olduğunu? Ben sizlere ifade edeyim halkımız bu iktidardan paralel damgası yemekten korktuğu için AKP’den aday adayı oluyor ben bunu kimseye çok görmüyorum. 2011 seçimlerinde 27 aday adayı bulunurken bir bakıyorsunuz 2015 yılında 3 milletvekili koltuğu için 55 kişi aday adayı oluyor. İşte az önce söylediğimiz gibi insanlar kutuplaşmaktan korktukları için bana da paralel bu adam derler korkusundan dolayı AKP’den aday adayı oluyor ve kendisini bu şekilde aklamaya çalışıyor. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimler ülkemiz için son derece önemli bir seçimdir. Hepimiz birlik ve beraberliğimizin devamı için güçlü bir ekonomi ve yaşanabilir bir vatanın çocuklarımıza miras bırakabilmemiz için Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında buluşmamız gerekmektedir. Allah bu vatanın evlatlarıyla ve bu vatanla birliktedir. Allah’ın rızası için birlik ve beraberliğimizi sağlamalıyız. Ülkemizi yarınlara taşıyacak kudrete sahip olmalıyız’’ diye konuştu. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AS - 8 yıl önce
aslansin aslan
Avatar
akpli - 8 yıl önce
Ha ha ülkenin enerji bakanlığınnı dinle dışarıya servis et akp haini kafasını kesin sen tiyatro de ha ha
Avatar
bir garip - 8 yıl önce
Senin partinle bdp mecliste ayni dusunceleri savunuyor bu iste bir gariplik var bunu halk biliyorda size oy vermiyor asil tiatroyu beraber bdp le siz oynuyorsunuzda halk sadece guluyor
Avatar
Konuş - 8 yıl önce
gerçekleri her yerde anlat allah tan başka kimseden korkma helal sana
Avatar
hakan - 8 yıl önce
şimdi mhp zamanı artık bu sefer mhp ye oy verecem..mhp nevşehirden 2 millet vekili rahatlıkla çıkartır.
Avatar
tiyatroya devam - 8 yıl önce
AKP tiyatroya devam ediyor bu seferde BDP ile mecliste kol kola girdiniz
Avatar
tiyatroya devam - 8 yıl önce
Akp tiyatroya devam ediyor bu seferde bdp ile mhp mecliste kol kola giryor diyor sizde buna inanıyorsunuz . İyi tarif etmiş adam.
Avatar
seçim - 8 yıl önce
bu akepeliler gerçekleri duydukça kıvırıyo :d kork ve titre nefesimiz ensenizde