banner461

MHP Milletvekili Aday Adayı Koç Ticaret Borsası'nı ziyaret etti

MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç ,Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

banner15
MHP Milletvekili Aday Adayı Koç Ticaret Borsası'nı ziyaret etti
26 Şubat 2015 Perşembe 14:47

banner134
 MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç ,Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığını açıklayarak, çalışmalarına başlayan Avukat Fazlı Koç, Nevşehir Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı ziyaret ederek, kendisini ve nasıl bir siyasetçi olacağını anlattı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hayırlı olsun dileğinde bulanan Salaş, Milletvekili Aday Adaylarına çalışmalarında başarılar diledi.

Nevşehir Barosu avukatlarından Av. Fazlı Koç, MHP Nevşehir  Milletvekili Aday Adaylığını açıklayarak, çalışmalarına başladı.

Çalışmalar kapsamında, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı da ziyaret eden Koç, Milletvekili seçildiği takdirde, parti gözetmeksizin Nevşehir için hizmet edeceğini dile getirdi.

Siyasetin apayrı bir sanat olduğunu, her kişinin siyaset yapamayacağını dile getiren Koç, "Bu kişinin tabanı ile alakalı. Tecrübe ve bilgiye sahip, teşkilatla uyumlu bir MHP'li olarak hizmet noktasında nasıl bir hizmetin alınacağı, ve Nevşehir bazında her konuya vakıf bir kardeşiniz olarak milletvekili aday adayı oldum. Yıllardır siyasetin içinde bulunan ve ilimizin tüm ilçe, belde ve köylerinin sorunlarını yakından bildiğim için milletvekili aday adayı oldum. Ülkemi, ilimi çok seviyorum ve hizmet etmek istiyorum. Hiç bir siyaset farkı gözetmeksizin Nevşehirime hizmet etmek için aday adayı oldum. Takdir hemşerilerimindir" dedi.

Aday adaylığı sürecinde kendisine başarılar dileyen NTB Başkanı İbrahim Salaş, "Öncelikle aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Milletvekili aday adaylarından sonra adaylar belirlenecek. Sonrası ise sizin de belirttiğiniz gibi halkımızın takdirine kalmış bir durum. Bizler için A partisi olmuş, B partisi olmuş önemli değil. Kim seçilirse seçilsin birlikte çalışmaya hazırız. Bizler bir yerlere aday oluyorsak kendimiz için değil halkımıza, çiftçimize, üreticimize hizmet etmek ve onların sorunlarına çare olmak için aday oluyoruz. Size ve diğer arkadaşlarımıza tekrardan başarılar diliyorum" şeklide konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.