banner461

MHP Nevşehir İl Başkanı Taşçı ve Merkez İlçe Başkanı Kalfaoğlun'dan Gazeteciler Günü Kutlaması

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ve Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu FİB Haber Merkezine gönderdikleri Mesajla "10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla Nevşehir de ki tüm Gazetecilerin günlerini kutladılar.

banner15
MHP Nevşehir İl Başkanı Taşçı ve Merkez  İlçe Başkanı Kalfaoğlun'dan Gazeteciler Günü Kutlaması
10 Ocak 2013 Perşembe 13:08

banner134
 MHP Nevşehir İl Başkanı Sayın Göksel Taşçı'nın 10 Ocak Dünya Çalışan Gazateciler Günü Mesajı

"Günün her saatinde haber peşinde koşarak zor şartlar altında çalışan gazeteciler, bir yandan kamuoyunu aydınlatmakta bir yandan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtmakta. Böylelikle önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarının aktırılmasında ve bu sorunlara çözüm bulunmasında basın mensuplarının etkisi ve katkısı inkar edilemez bir gerçektir. Yansız ve ilkeli habercilik anlayışı ve milli duyarlılık bilinciyle ülke ve dünya gerçeklerinin objektif bir şekilde yansıtılması, ülkemizin büyümesi ve gelişmesine katkı yapacaktır. En doğru haberi en hızlı bir şekilde halka ulaştırmak için fedakarca çalışan basın mensuplarımızın çalışma şartlarını kolaylaştırmak ve onlara gereken desteği yapmak hepimizin görevidir. Bu duygu ve düşüncelerde mesleğini gece gündüz demeden zor şartlar altında icra eden kıymetli basın mensubu arkadaşlarımızın Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum."

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Nevşehir İl Başkanı

 Göksel Taşçı

 MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Sayın Av.Burak Kalfaoğlu'nun 10 Ocak Dünya Çalışan Gazateciler Günü Mesajı

Anayasa da teminat altına alınan toplumun haber alma hakkının kullanılması ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde basın çalışanlarımız çok kutsal bir görev icra etmektedir.Görevlerini ifa ederken karşılaştıkları tüm olumsuz şartlara rağmen tarafsızlık, objektiflik ve hakkaniyet anlayışından taviz vermeden büyük bir özveriyle çalışan değerli basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü gönülden kutluyor, aileleri ve çalıştıkları basın kurumları ile birlikte başarı, huzur ve mutluluklarla dolu başarılı bir yayın hayatı diliyorum.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Nevşehir Merkez İlçe Başkanı

Av. Burak Kalfaoğlu 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.