banner461

MHP Nevşehir, Kayseri'ye akın edecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 18 Eylül Pazar günü miting gerçekleştirmek üzere Kayseri’ye geliyor. Düzenlenecek olan mitinge Nevşehir'den de çok yoğun bir katılımın sağlanacağı belirtiliyor.

banner15
MHP Nevşehir, Kayseri'ye akın edecek
17 Eylül 2022 Cumartesi 12:25

banner517
banner134

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temasıyla düzenlenen mitingin bu kez durağı ise 18 Eylül Pazar günü Kayseri olacak. Bu bağlamda çevre illerin teşkilatları hummalı bir çalışma içine girerken, MHP Nevşehir İl ve İlçe teşkilatları da çalışmalarını tamamladı.

MHP İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Sayın Genel Başkanımızın teşrifleriyle 18 Eylül 2022 tarihinde Kayseri’de yapılacak olan “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı mitingimize yönelik İlçe Teşkilatlarımızla İl başkanlığımızda gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda Kayseri’ye akacağız. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in katılımları ile 18 Eylül Pazar günü 3.sünü Kayseri'de düzenleyeceğimiz mitingimize tüm halkımız davetlidir. Halkımızı bu mitingde yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

MİTİNGE DAVET

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, 2023 seçimlerine doğru Kayseri ilinde düzenlenecek olan açık hava mitingine tüm Nevşehir'lileri davet etti.  

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin önderliğinde yapılacak olan açık hava mitingine Nevşehir'den de yoğun bir katılımın olmasını beklediklerini ifade eden İl Başkanı İlhan Kaya, "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Nevşehir'imizin de içerisinde bulunduğu bölge mitingleri doğrultusunda Kayseri'ye geliyor. 18 Eylül Pazar günü, Saat 16.00 da Cumhuriyet meydanında, 2023'e doğru, adayımız belli, karar net açık hava mitingimize tüm Nevşehir'liler davetlidir" dedi.  

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı; "M.H.P. Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ beyefendinin katılımlarıyla “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Kayseri mitingi yarın saat 16:00 da Kayseri Cumhuriyet Meydanında yapılacaktır. Saat 13:00 da Belediyemiz önünden otobüsümüz hareket edecektir. Gitmek isteyen vatandaşlarımıza önemle duyurulur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.