banner461

MHP Ülkü Ocaklari Nevşehir Ali Kınık Konseri Büyük İlgi Gördü

Nevşehir Ülkü Ocağı Başkanlığı tarafından hafta sonunda Kapadokya Kültür Merkezinde düzenlenen Ali Kınık Konseri Nevşehir Ülkücülerinden çok büyük ilgi gördü.

banner15
MHP Ülkü Ocaklari Nevşehir Ali Kınık Konseri Büyük İlgi Gördü
07 Ocak 2013 Pazartesi 11:41

banner134

 Konsere MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı,İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz,MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfapğlu MHP Parti İl ve ilçe yönetimi ile teşkilat ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Ülkücü camianın çok yakından tanıdığı ve dinlediği Ali Kınık ile Arif Atılgan’ın katılımı ile düzenlenen konser programında ayrıca hakkın rahmetine kavuşmuş Ülkücüler ve Şehitlerimiz için de Kuran-ı Kerim Tilaveti yer aldı.

Sanatçı Ali Kınık birbirinden güzel parçaları ile konsere gelenleri mest etti.Zaman zaman alkışlarla zaman zaman dualarla Ülkü Ocakları Konseri  Salonu dolduran Nevşehirli MHP ve Ülkücü gençleri coşturdu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hulusikurt - 10 yıl önce
nevşehir ülkü oçakğını tebrik ediyorum böyle güzel bir gece düzenledikleri için umarım arkası gelir bu tür konserlerin ve seminerlerin devamlı yapılması gerek diye düşünüyorum bu tür orgenesyonların sürekli yapılsın bir birlerimizi daha iyi tanırız davamıza daha çok katılım olur diye düşünüyorum
Avatar
n.soylu - 10 yıl önce
böyle güzel bir geceyi yaşattığı için nevşehir ülkü ocaklarına teşekkür ediyorum çok güzeldi ali kınık mükemmeldi arif atilgan süperdi atilgani bir daha dinlemek istiyoruz mestetti