banner461

MHP’de Kalfaoğlu Sesleri Yükseliyor

MHP İl Başkanlığı tarafından başlatılan kongre sürecinde 27 Aralık 22014 Cumartesi günü Merkez İlçe Başkanlığı kongresi yapılacak.

banner15
MHP’de Kalfaoğlu Sesleri Yükseliyor
23 Aralık 2014 Salı 11:01

banner517
banner134
 MHP Nevşehir İl Başkanlığı tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde Hacıbektaş ilçe kongresi ile başlayan kongre sürecinde 27 Aralık Cumartesi günü Merkez İlçe Başkanlığı kongresi ile devam edecek. MHP Merkez İlçe Başkanlığı kongresinde mevcut İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu yeniden adaylığını açıklarken Avukat Adem Murat Yağcı’da adaylığını açıklamıştı.


27 aralık 2014 Cumartesi günü yapılacak olan MHP Merkez ilçe Başkanlığı kongresinde ise MHP tabanı Burak Kalfaoğlu’nu yeniden Merkez İlçe Başkanı olarak görmek istiyor. MHP tabanı Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu’nun özellikle Mart 2014 mahalli idareler seçimlerinde öz verili bir çalışma yaptığını gece gündüz demeden partisi için çalıştığını vurgulayarak Haziran 2015 seçimlerinde dinamik bir kadro ile seçimlere girilmesi için Burak Kalfaoğlu’nun yeniden bu göreve seçilmesi gerektiğini vurguladı.


Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
türkmen - 7 yıl önce
allah yar ve yardımcın olsun yiğid zor günde davasının hizmetinde olanın bizde yanındayız.
Avatar
vatan - 7 yıl önce
yolun açık olsun başkanım desteğimiz seninle
Avatar
ülkücü - 7 yıl önce
bu şekılde adayların çıkması biz mhp taraftarının hoşuna gitmektedir.fakat murat beyin adaylığı şahsi değilde eskı yonetımdeki baskanların bugunku baskanları yıkmak ıstemesı gıbı bır durum sozkonusu sankı.bu partı için hoş olmayan bır durum.cumartesi gunu kım secılırse secılsin kazananın mhp olması ümidiyle hakkınızda hayırlı olur inşallah
Avatar
adam - 7 yıl önce
adam gibi adam yolun bahtın açık olsun
Avatar
ntd - 7 yıl önce
başkanımız çalışmalarıyla ve vizyonuyla bugunku koltuğunu fazlasıyla hak eden bir duruş sergilemektedir.diğer başkan adayımıza da bu yolda başarılar dileriz.kazanan mhp olacaktır
Avatar
nefer - 7 yıl önce
yolun bahtın açık olsun başkanım adamlığın yeter senin desteğimiz senle
Avatar
ülkü - 7 yıl önce
seçimlerde gecesini gündüzüne nasıl kattığını nasıl fedakarlık ettiğini gördük kimse aday olmazken çıktı aday oldu şimdide desteklemek boynumuzun borcu desteğimiz senle sayın başkan.
Avatar
antiaçılım - 7 yıl önce
bence varol yenilen pehlivan burak kardeşimiz vekil adayı olmalı boşversin merkez ilçeyi.