banner461

MHP'den 17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonları'nın birinci yıl dönümü açıklaması

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı; 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet olaylarının yıldönümü münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı:

banner15
MHP'den 17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonları'nın birinci yıl dönümü açıklaması
17 Aralık 2014 Çarşamba 17:00

banner517
banner134

 MHP İL BAŞKANI GÖKSEL TAŞCI; 17-25 ARALIK YOLSUZLUK VE RÜŞVET OLAYLARININ YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPTI:

 

17-25 ARALIK OLAYLARINDA RÜŞVET ALAN BAKANLARIN VE ÇOCUKLARININ, PARA SAYMA MAKİNALARI VE AYAKKABI KUTULARINA DOLDURULMUŞ MİLYON DOLARLARIN, EVLERDE BİRİKTİRİLEN YOLSUZLUK PARALARININ TELEFON TALİMATLARIYLA SIFIRLANDIĞI TAPELERİN MİLLET HAFIZASINA KAZINARAK İŞLENDİĞİ, MONTAJ, KUMPAS, TUZAK GİBİ KELİME OYUNLARININ ARKASINA SIĞINAN BİNLERCE  HAKİM, SAVCI VE POLİSİN YERLERİ DEĞİŞTİRİLEREK İDDİALARIN KAPANACAĞINI ZANNEDENLERİN HEM MİLLETİN ÖNÜNDEN HEM DE İLAHİ HESAP GÜNÜNDEN KAÇAMAYACAKLARDIR.

 

YAŞANA YOLSUZLUK VE HIRSIZLIK OLAYLARININ ÜSTÜNE GİTMEK YERİNE  ÖRT BAS ETME GAYRETLERİNİN BİZZAT SAMİMİ AKP SEÇMENİNİ DE VİCDAN MUHASEBESİ YAPMAYA SEVKETMEKTEDİR.

 

HIRSIZLIĞIN VE YOLSUZLUĞUN DÜNYANIN HİÇ BİR YERİNDE MAHKEME DIŞINDA AKLANMASI SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ.

 

SON GÜNLERDE YOLSUZLUK VE RÜŞVET OLAYLARININ DEVRİN BAŞBAKANINA TUZAK KURULMUŞ GİBİ KAMU OYUNA AKTARMAYA ÇALIŞANLAR BİLMELİDİR Kİ; BU GÜN ÜSTÜNÜ ÖRTMEK İSTEDİĞİNİZ HAK VE ADALET, BİR GÜN EN ÇOK SİZLERE LAZIM OLACAKTIR.

 

SUÇU VEYA HATASI OLMAYAN İNSANLAR MAHKEMERDEN ÇEKİNMEZ VE KOKMAZLAR, ANCAK YOLSUZLUKLARDA ADI GEÇEN BAKANLARIN YÜCE DİVANA GİTMEMEK İÇİN NASIL YALVAR YAKAR OLDUKLARINI YÜCE MİLLETİMİZ İBRETLE İZLEMEKTEDİR.

 

RÜŞVET VE TORPİLİN AYYUKA ÇIKTIĞI İHALE YOLSUZLKLARININ BİZZAT AKP’Lİ YETKİLİ AĞIZLARDAN DUYULMAYA BAŞLADIĞI GÜNLER KARA GÜNLERDİR.

 

2015 YILI MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE BU GİDİŞE DUR DİYECEĞİNE VE TERÖRİSTLERLE KOYUN KOYUNA GÖTÜRÜLEN ÇÖZÜLME SÜRECİNE EN BÜYÜK TOKADI SAĞDUYUSUNA GÜVENDİĞİMİZ MİLLETİMİZİN ATACAĞINA İNANCIMIZ TAMDIR. 17/12/2014

 

                                                                                                                                             SAYGILARIMLA

GÖKSEL TAŞCI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

NEVŞEHİR İL BAŞKANI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
konyalı bozkurt - 6 yıl önce
ağzına yüreğine sağlık göksel başkanım..hırsıza hırsız diyemeyenlere,bu düzenden limelenenlere kapak olmuş
Avatar
Fatih Gümüş - 6 yıl önce
adamlar yarıgılanmayı bile kabul edemeyecek yüzsüz ve pişkin. lütfen objektif bakın olaylara ey halkım. bizim paramız çalınan.
Avatar
vatan milliyetçileri - 6 yıl önce
sayın başkan ıspatı olmayan delili olmayan kesinleşmiş mahkeme kararı olmayana hırsız demek senin gibi adama yakışmıyor ortamı germeye başlama eğer hırsız arıyorsan geçmiş mhp hükümetinde batan bankalara bak ve öyle yorum yap şov yapma merak etme azkaldı nakavt zamanı geliyor
Avatar
Fatih Gümüş - 6 yıl önce @vatan milliyetçileri
onurlu insanlar haklarında bir iddia varsa yargı önünde hesap verirler.
Avatar
çarşı esnafı - 6 yıl önce
vay yavrum milliyetçiler acınacak haldesiniz inanın hani siz chp ye karşıydınız hani vatanseverdiniz ah bi ele geçiseniz hükümeti valla duman edeceksiniz başkan çook ayıp sana hiç yakışmıyor eğer hırsız arıyorsan mhp chp anap hükümetine bak
Avatar
ADİL - 6 yıl önce
siz önce ikdidariniz dönemindeki yolsuzluklardan arinin. batan bankalarin hesabini verin. veremediniz halk cezanizi kesti. 17-25 aralik hükümeti yikma operasyonuydu hala anlamadinizmi? anlamadiysaniz seçim sonuçlarina bakarsaniz anlarsiniz.boş sloganlarla bu milleti kandiramazsiniz artik.
Avatar
Fatih Gümüş - 6 yıl önce
kulaklarınızla duydunuz tüm gerçekleri. tapeler ve görüntüler ortada.
Avatar
hüseyin ülkü - 6 yıl önce
fatih gümüş efendi tapeden görüntüden bahsederken sizinkiler iyi bilir o görüntülerin nerden geldiğini siz gündem değiştirmeyin seçim geliyor neyapacaksınız onu düşünün